Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

FOTO: Nowe kostiumy Power Rangers! 2

Jakiś czas temu mieliśmy okazję zobaczyć wygląd nowej wersji Rity, czarnego charakteru znanego z serialu Power Rangers. Dzisiaj na łamach Entertainment Weekly zaprezentowano nowe kostiumy drużyny broniącej świat przed siłami ciemności. Zdjęcie znajdziecie poniżej.

To było trudne, aby znaleźć odpowiedni język dla kostiumy superbohatera. Nasze kostiumy są pozaziemskie, one rosną na postaciach i nie są stworzone przez człowieka. Nie każdy da się przekonać, ale chcemy namówić widownię dojrzalszą i zdobyć nowych fanów.

powiedział kostiumograf filmu, Andrew Menzies.

Piątka licealistów musi stać się kimś więcej. To właśnie ta grupka outsiderów dowiaduje się o zagrożeniu ze strony obcej cywilizacji, która chce zniszczyć ich miasteczko Angel Grove, a także resztę świata. Kierowani przez przeznaczenie, szybko odkrywają, że są jedynymi którzy mogą uratować planetę. Jednak, aby tego dokonać muszą się zjednoczyć i zostawić swoje dotychczasowe problemy, aby mogła powstać drużyna Power Rangers.

Ekipa zdjęciowa i obsada będzie kręciła w Vancouver. Produkcja trafi do kin 24 marca 2017 roku.

Źrodło: EW

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 5

Avatar square 200x200
Redox 2016-05-05

Ale darfpunkowe :D

Czechu Redox 2016-05-05

@Redox I zaraz się okaże że to właśnie oni będą odpowiedzialny za Soundtrack:)

Gracjan Mikitin Redox 2016-05-05

@Redox nie będę ukrywał – strasznie mi się podoba! Czuć w tych kostiumach współczesność, ale jest też ta nutka kiczu znana z serialu :)

Redox Movieman 2016-05-05

@Movieman Też byłem pozytywnie zaskoczony jak zobaczyłem to promocyjne zdjęcie. Początkowa niechęć do tego projektu przerodziła się w niewielkie oczekiwanie na film.

Bluejohn_26 Redox 2016-05-06

@Redox Faktycznie, na razie nie wygląda to tak źle jak się spodziewałem na początku. Pewna doza niepewności nadal pozostaje, ale coraz bliżej mi do tego aby przekonać się do najnowszej odsłony Rangersów.

Proszę czekać…