Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Zwiastun Assassin's Creed bez Kayne Westa 1

Zwiastun kultowej gry Assassin's Creed z Michaelem Fassbenderem w roli głównej zadebiutował w dniu wczorajszym. Mogliście go obejrzeć oczywiście na łamach naszego portalu.

Fani gry oraz widzowie, który oczekują tej produkcji zarzucali tej zapowiedzi przede wszystkim fatalny dobór muzyki. Piosenka wykonywana przez amerykańskiego rapera, Kanye Westa o tytule "I Am God" nie do końca pasowała do klimatu samego filmu. Jak wiadomo akcja widowiska będzie osadzona również w przeszłości.

Oczywiście z pomocą przyszły "internety". Fani gry podmienili muzykę na taką, która bardziej pasuje do scen prezentowanych w zapowiedzi. Efekty możecie znaleźć w poniższym wideo.

Ekranizacja serii bijących rekordy popularności gier komputerowych. Michael Fassbender w roli barmana, którego tajemnicza organizacja wysyła w podróż w czasie. W jej trakcie musi powrócić do wspomnień swych przodków, z których każdy był płatnym zabójcą i odzyskać cenne artefakty.

Reżyserem produkcji jest Justin Kurzel. W obsadzie oprócz Fassbendera jest także Marion Cotillard. Warto przypomnieć, że całe trio w ubiegłym roku pracowało przy nowej ekranizacji Makbeta. Premiera Assassin’s Creed zaplanowana na 21 grudnia 2016 roku.

Źrodło: ComicBookMovie

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

Redox 2016-05-13

Też ta muzyka tak idealnie nie pasuje, ale jest lepiej pzynajmniej.

Proszę czekać…