"May the Force Be With You"

Nowe Halloween doczeka się sequeli 0

Malcolm McDowell, aktor znany m.in. z głównej roli w kultowej Mechanicznej pomarańczy, powiedział kilka słów na temat jego roli – Dr Loomisa w nowej wersji Halloween w reżyserii Roba Zombiego. Wiadomo, że powstaną kolejne części, ile? – tego jeszcze nie wie nikt.

Podpisałem kontrakt na trzy części. – powiedział McDowell. Wydaje mi się, że 'Halloween' będzie wielkim hitem.

Malcolm McDowell w Halloween 2007Malcolm McDowell w Halloween 2007

Malcolm McDowell nigdy przedtem nie widziałem ani jednej części Halloween przez co postać Loomisa grana przez niego będzie unikatowa. Muszę wam powiedzieć, że nie widziałem 'Halloween' 1, 2, 3, 4, 5, 6 czy 7. Jestem prawdopodobnie jednym z nielicznych, którzy nie widzieli ani jednego z tych filmów i jestem z tego bardzo zadowolony, ponieważ zapytałem reżysera (Roba Zombiego) czy powinien je zobaczyć i wtedy on powiedział: 'Nie, lepiej nie'.

McDowell został także poinformowany, że było 8 części Halloween przed remake'iem i wtedy powiedział: Niewątpliwie rozmawiam z expertem w tym temacie.

Mimo, że McDowell był przyjacielem Donalda Pleasance (aktor ten wcielił się kilkakrotnie w Dr Loomisa) za jego życia, to nigdy nie miał okazji lub po prostu nie chciał zobaczyć jego słynnej roli w Halloween. Mógłbym sobie oczywiście wyobrazić go grającego Loomisa z tą jego ponurością. Ale w nowym 'Halloween' zobaczycie nowe spojrzenie na tą postać. Na pewno wiele osób będzie rozczarowanych myśląc, że kopiuje jego postać, ale ja tego nie zrobiłem i myślę, że to będzie prawdziwy atut tego remake'u.

Fani całej serii Halloween są bardzo zadowoleni, że legenda powróci na duży ekran, jednocześnie sugerują, aby nie robić remake'u trzeciej części noszącej podtytuł Sezon czarownic, gdyż jak uważają jest niskiego poziomu i znacznie odbiega od klimatu innych części, głównie dlatego, że w tamtej części Michael Myers się nie pojawił.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

Trikster

a ostatnio McDowella mozna zobaczyć w Heroes :D

Proszę czekać…