The Dark Knight - Pierwsze zdjęcie Jokera! 0

W sieci ukazało się pierwsze zdjęcie przedstawiające twarz Jokera, którego zobaczymy w kolejnej części o przygodach Batmana.

W postać Jokera tym razem wcieli się Heath Ledger, znany z Tajemnicy Brokeback Mountain. Oprócz niego w filmie wystąpią Aron Eckhart, który wcieli się w Harveya Denta, kolejnego wroga Batmana, Maggie Gyllenhaal zagra ukochaną głównego bohatera, którą poprzednio grała Katie Holmes. Postać Batmana odzwierciedli po raz kolejny Christian Bale. Powrócą również Michael Caine oraz Morgan Freeman.

Reżyserem jest ponownie Christopher Nolan, który napisał także scenariusz ze swoim bratem Jonathanem Nolanem.

Premiera The Dark Knight zapowiedziana jest na 18 lipca 2008 rok.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 5

Anita_Nowakowska

Osobiście nigdy nie lubiłam Batmana. Joker byłby niezły, gdyby film był o chorym psychicznie zabójcy. Niestety zakładam, że Batman nie zgonie w ciągu pierwszych 10 minut filmu.

Jeśli facet w pelerynie, to tylko Vendetta.

Trophy

Phi! Nie wiem skąd to się wzięło. :) Poprawione, dzięki bardzo!

Powiem wam, że Ledger nawet pasuje do tej roli, chociaż na początku mi się wcale nie widział.

Ronaldinho

Mroczny? TAK Przerażający? TAK
Zastanawia mnie czy Nolanowi uda się zrobić takiego Jokera, że przyćmi on genialnego Jacka Nicholsona z 1989 roku. Tamten Joker miał ten "uśmiech" od razu zrobiony na twarzy przez co paradoksalnie w niektórych scenach wyglądał wyjątkowo strasznie. Nowy Joker m tą grozę pierwszorzutookową i ciekawi mnie jak będzie wyglądał, gdy będzie się śmiał, czy tak – http://www.moviesonline.ca/movie-gallery/albums/userpics//poster_dark-knight.jpg ? Obojętnie i tak będzie się działo.

Mierzwiak

Zacytuję samego siebie: "Demoniczny, pokręcony, przerażający, chory. Boski!"

Mały błąd w tekście: "P ostać Batmana…"

nAGLYmAN Mierzwiak

nic dodać, nic ująć

Proszę czekać…