W Star Treku 4 nie będzie następcy Antona Yelchina

fot. materiały prasowe

Na kilka tygodni przed premierą widowiska Star Treka: W nieznane, świat obiegła informacja o tragicznej śmierci aktora Antona Yelchina. Urodzony w Sankt Petersburg aktor był jedną z gwiazd serii, w której wcielał się w Pavla Chekova.

Oczywiście śmierć Yelchina spowodowała, że fani przy okazji potwierdzenia informacji o powstaniu kolejnej części Star Treka, zaczęli się zastanawiać kto zastąpi aktora w roli Chekova. Z odpowiedzią przyszedł sam J.J. Abrams, reżyser dwóch pierwszych odsłon oraz producent filmu, który do polskich kin wejdzie już w piątek.

Mogę wyjawić, że nie zastąpimy go nikim. Nie będzie castingu. Nie mogę sobie wyobrazić sytuacji, że szukamy aktora do zastąpienia Antona.

wyznał J.J. Abrams.

Dobrze, ale co dalej? Jak twórcy serii wyjaśnią brak jednej z ważniejszych postaci? Abrams stwierdził, że wciąż trwają poszukiwania idealnego rozwiązania. Na razie jest jednak zbyt wcześnie, aby poruszać ten temat. Pomysłow pewnie będzie kilka – od zaginięcia bohater, jego emerytury lub oczywiście śmierci. My, zwykli śmiertelnicy, musimy poczekać na decyzje producentów i osób decyzyjnych. To do nich należy teraz to trudne zadanie.

Źrodło: Variety


Gracjan Mikitin
Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)