Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Avengers: Infinity War samodzielnym tytułem 0

Walt Disney zmienił plany dotyczące kolejnego filmu o Avengers. Jak się okazuje następny wspólne widowisko z bohaterami Marvela nie zostanie podzielone na dwie części. Trzecia odsłona będzie nosiła tytuł Avengers: Infinity War.

Tym samym Disney nie ma już w planach tworzenia dwuczęściowego filmu okraszonego podtytułami "Part 1" oraz "Part 2". Obie te produkcje będą samodzielnymi produkcjami. Drugi film na ten moment pozostaje nie zatytułowany i jest nazywany po prostu Untitled Avengers. Oczywiście nie zmieniają się plany dotyczące premiery obu tych projektów.

Avengers: Infinity War pojawi się w kinach 28 kwietnia 2018 roku. Czwarty film o Mścicielach Marvela pojawi się rok później. Nie zmienia się jeszcze jedna rzecz – Thanos wciąż będzie głównym zagrożeniem znanych i lubianych herosów. Po prostu będą to dwie różne historie, a bracia Russo ostatecznie rezygnują z drogi obranej przez chociażby twórców finałowych części Harry’ego Pottera czy Igrzysk śmierci.

Liczymy na to, że więcej szczegółów dotyczących Avengers: Infinity War oraz Untitled Avengers poznamy w niedalekiej przyszłości. Na razie musimy cieszyć się z tego co mamy.

Źrodło: ComicBookMovie

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…