Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Zimowy Żołnierz pojawi się w Avengers: Infinity War 1

W styczniu dowiedzieliśmy się od braci Russo, że w widowisku Marvela, Avengers: Infinity War pojawi się aż 67 postaci. Dzisiaj potwierdzone zostało, że jedną z nich będzie Bucky Barnes/Zimowy Żołnierz grany przez Sebastiana Stana.

fot. materiały prasowe

Dla Sebastiana Stana będzie to już czwarty występ w roli Zimowego Żołnierza. Do tej pory oprócz udziału w dwóch produkcjach o Kapitanie Ameryce, wystąpił też w Ant-Manie, gdzie zaliczył niewielki epizod w scenie po napisach. Zdjęcia do Avengers: Infinity War mają wystartować jeszcze w listopadzie. Jak się okazuje, aktor na planie zawita dopiero na początku przyszłego roku.

W scenie po napisach widowiska Kapitan Ameryka: Wojna bohaterów możemy zobaczyć jak Bucky Barnes zostaje zamknięty w komorze kriogenicznej, w Wakandzie, ojczyźnie Czarnej Pantery. Tak, więc powrót Zimowego Żołnierza w Avengers: Infinity War będzie miał sens. Zanim premierę będzie miała superprodukcja reżyserowana przez braci Russo, w kinach zadebiutuje solowy film o czarnoskórym superbohaterze.

Jak widać filmowe uniwersum Marvela jest niezwykle spójnie i każda scena ma sens. Wszystko jest tutaj przemyślane od początku do końca. Black Panther w kinach pojawi się 15 lutego 2018 roku. Avengers: Infinity War z kolei zadebiutuje 26 kwietnia tego samego roku.

Źrodło: MovieWeb

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…