Legenda o Królu Arturze w Transformers 5 potwierdzona?

Ekipa zdjęciowa pracująca na planie widowiska Transformers: The Last Knight przebywa obecnie na wyspie Skye, która jest drugą co do wielkości wyspą w Szkocji. W sieci pojawiły się właśnie interesujące fotografie z planu, które zdają się potwierdzać niektóre z plotek dotyczących fabuły filmu.

Głosiły one, iż tytułowy "Ostatnim rycerzem" jest Optimus Prime, któremu udaje się odnaleźć zniszczony Cybertron. Dowódca Autobotów dowiaduje się, że to jego wina, jednak przy odrobinie szczęścia może zmienić bieg historii i uratować swoją planetę. Musi odnaleźć magiczny miecz, który posiada Merlin, czarodziej znany z legend o Królu Arturze. Swoje moce nabył w momencie, kiedy spotkał jednego z Transformerów.

Brzmi to nieprawdopodobnie, jednak wygląda na to, że może być to prawda. Tak jak wspomniałem na wstępie, do sieci trafiły zdjęcia z planu, na których możemy zobaczyć aktorów w kostiumach odpowiadających tamtej epoce oraz konie. Poniżej możecie przekonać się sami.

Reżyserem Transformers: The Last Knight jest nie kto inny jak sam Michael Bay. W roli głównej ponownie zobaczymy Marka Wahlberga, który stanie u boku Autobotów w odwiecznej wojnie z Decepticonami. Premiera widowiska 23 czerwca 2017 roku.

Źrodło: MovieWeb


Gracjan Mikitin
Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)