Przeciek w Gwiezdnych Wojnach 8 0

Wciąż mamy ponad rok do premiery filmu Star Wars Episode VIIIi nie pojawił się jeszcze oficjalny tytuł. Ale… być może wiadomo już o kluczowej scenie. Ostrzegamy, że ten artykuł może zwierać duże spoilery z VIII epizodu. Dowiemy się, kto jest ojciem Anakina Skywalkera.

Rzekomy wyciek scenariusza pojawił się na youtubie Star Wars Theory, gdzie czytana jest cała scena. Brzmi ona co prawda, jak powieści niż rzeczywisty scenariusz. Z tego co zawiera, można się dowiedzieć, że Luke stanie twarzą w twarz z Snoke w kluczowej scenie. Snoke ujawni mu, kim jest jego dziadek. Po tym jak Snoke zasugeruje, że widział ojca Luke’a, Snoke odpowie:

Oczywiście. Jaki ojciec nie widzi swojego dzieła.

Chociaż nie powiedział tego bezpośrednio, Snoke zdaje się mówić, że to właśnie on jest dziadkiem Luke’a. To może oznaczać wiele rzeczy. Jedną z nich jest bezpośrednie odniesienie do tego, że Darth Vader jest ojcem Luke’a. Scena ujawnia również, że Rey zostaje ponownie uwięziona i użyta jako przynęta do sprowadzenia Luke’a do Snoke’a.

Tajemnica ojca Dartha Vadera krąży wśród fanów już od dłuższego czasu. W Gwiezdne wojny: Część I – Mroczne widmo matka Anakina, Shmi, wyjawia, że nie było żadnego biologicznego ojca i jego narodziny są bardziej w stylu niepokalanego poczęcia. Snoke jest wielką tajemnicą i wciąż nie wiadomo, kim naprawdę jest, choć krąży wiele teorii. Wiadomo, że jest starożytny, a ta scena ujawnia, że był w pobliżu przez bardzo długi czas i może być odpowiedzialny za "stworzenie" Anakina – w nieco bardziej tradycyjny sposób.

Daisy Ridley wyjawiła ostatnio, że nie otrzymamy tytułu 8 epizodu jeszcze przez jakiś czas, pomimo tego że reżyser Rian Johnson zajmuje się już postprodukcją. Ujawnienie tytułu może dodać więcej wiarygodności informacjom, które krążą po sieci. Na razie wiadomo, że Episode VIII trafi do kin 15 grudnia 2017 roku.

Źrodło: MovieWeb

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

tropical 2016-09-04

mogliby juz tego Vadera w spokoju zostawić

Proszę czekać…