Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Wasp pojawi się w czwartej części Avengers 1

Jedną z gwiazd Marvela, która pojawiła się na nowojorskim Comic-Conie była Evangeline Lilly. Aktorkę mogliśmy oglądać w widowisku Ant-Man, gdzie wcieliła się w postać Hope van Dyne, córki legendarnego Hanka Pyma.

fot. materiały prasowe

Aktorka zdradziła co nieco na temat swojej bohaterki, która w kontynuacji Ant-Mana przywdzieje kostium superbohaterki znanej pod pseudonimem Wasp. Lilly odniosła się przede wszystkim do tego czy jej postać zostanie zaprezentowana w pierwszej części Avengers: Infinity War. Niestety mamy dla Was złe informację. Wasp zabraknie w trzecim filmie o przygodach grupy herosów. Na szczęście na tym koniec złych wieści.

Evangeline Lilly powiedziała, że twórcy chcą, aby Hope van Dyne jako Wasp po raz pierwszy pojawiła się w Ant-Man and the Wasp. To właśnie ten film ma być początkiem superbohaterki. Dołączy ona jednak do Ant-Mana i reszty członków Avengers w drugiej części Infinity War, gdzie herosi będą mierzyli się z potężnym Thanosem.

Premiera widowiska Avengers: Infinity War zaplanowana została na 27 kwietnia 2018 roku. (Ant-Man and the Wasp) Ant-Man and the Wasp (2018)_ (f!) wejdzie do kin 6 lipca tego samego roku.

Źrodło: MovieWeb

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…