Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Pięć nowych twarzy w obsadzie serialowego Punishera 0

W Nowym Jorku trwa produkcja serialu Marvel's The Punisher. W tym czasie Marvel Entertainment zakontraktowało pięciu nowych aktorów do pracy w produkcji tworzonej dla Netfliksa.

Do obsady dołączyli Daniel Webber (Lewis Walcott, młody weteran, który przeżywa ciężkie chwile, aby ponownie zintegrować się z cywilną społecznością), Jason R. Moore (Curtis Hoyle, przyjaciel Franka Castle’a i jeden z niewielu, który wie, że on nadal żyje), Paul Schulze (Rawlins, wysoko postawiony członek CIA, którego z Frankiem połączyły misje w Afganistanie), Jaime Ray Newman (Sarah Lieberman, żona Micro, której małżeństwo bardzo mocno skomplikowało życie) oraz Michael Nathanson (Sam Stein, państwowy agent).

Nie mogliśmy prosić o bardziej utalentowaną grupę aktorów, którzy wystąpią w "Marvel’s The Punisher". Oglądanie tego w jaki sposób tchną oni żyje w postacie jest ekscytujące.

Obsada serialu się powiększa. Na razie na temat samej fabuły nie wiadomo w zasadzie nic. Pewne jest, że w produkcji wystąpi Deborah Ann Woll, która w Daredevilu wcielała się w postać Karen. Premiera Punishera w przyszłym roku.

Źrodło: ComingSoon

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…