Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Signos – spod znaku zemsty – nowy thriller w TNT 0

Spokój w małym, argentyńskim miasteczku burzy brutalna zbrodnia. Mordercą jest miejscowy lekarz, który realizuje swój plan zemsty na ludziach, którzy przed laty przyczynili się do nieszczęścia jego matki. Swoje ofiary dobiera według znaków zodiaku. Premiera mrocznego thrillera Signos – spod znaku zemsty w czwartek 24 listopada na antenie TNT.

Antonio Cruz jest lekarzem w małym miasteczku w Argentynie. Przed laty jego matka potrzebowała pomocy, jednak spotkała się z obojętnością mieszkańców. Teraz Antonio postanawia zemścić się na wszystkich, którzy jej wtedy nie pomogli. Kolejne ofiary wybiera kierując się astrologią.

Do pierwszej zbrodni dochodzi, gdy wszyscy przygotowują się do wielkiego, dorocznego święta religijnego. Brutalne, podwójne morderstwo wstrząsa miastem tym bardziej, że wśród ofiar jest miejscowy ksiądz. Rozpoczyna się śledztwo, które prowadzi komisarz Maria Laura, prywatnie siostra Antonia. Poruszeni mieszkańcy będą chcieli szukać mordercy na własną rękę, ale w tym samym czasie dojdzie do kolejnego zabójstwa. Maria Laura niemal od razu dostrzeże powiązanie pomiędzy morderstwami i horoskopem. Będzie chciała jak najszybciej dotrzeć do sprawcy, by zapobiec kolejnym zbrodniom.

Premiera nowego thrillera Signos – spod znaku zemsty w czwartek, 24 listopada na antenie TNT. Emisja w każdy czwartek o godz.22.00.

Źrodło: Informacja prasowa

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…