na fdb.pl od jakiegoś czasu, w miarę czasu i możliwości staram się weryfikować.

Już nie zobaczymy Kammela w TVP 0

Znany prezenter telewizji publicznej naruszył kontrakt poprzez występ w Tańcu z gwiazdami

Tomasz Kammel z Claudią Schiffer podczas pokazu mody MonnariTomasz Kammel z Claudią Schiffer podczas pokazu mody Monnari

Tomasz Kammel będący już niemal ikoną TVP będzie musiał się z nią pożegnać. Poinformowała o tym rzecznik Telewizji Polskiej, Aneta Wrona. Jako powód podała złamanie jednego punktów umowy dotyczącego angażowania się w programy stacji komercyjnych.

Dyrektor telewizyjnej Jedynki – Małgorzata Raczyńska, w środę proponowała prezenterowi prowadzenie programu Rozrywkowa Noc. Propozycja została przez zainteresowanego wstępnie zaakceptowana, po czym umówili się na spotkanie, które miało się odbyć w piątek.

Do spotkania jednak nie doszło, bowiem w czwartek poinformowano Tomasza Kammela o rozwiązaniu z nim kontraktu.

Umowa miała obowiązywać do końca października 2007 r.

Nieoficjalnie huczy od plotek. Prawdopodobnie propozycja szefa TVP była odpowiedzią na dość wygórowane żądania finansowe Kammela, a początkowo zgoda na udział w Tańcu z gwiazdami spotkała się z aprobatą szefostwa. Co jednak spowodowało, że TVP postanowiła odwołać się do wcześniej wymienionego punktu kontraktu? Prawdopodobnie to, iż za jednego prezentera TVP może mieć dwóch. Młodych i nieznanych, ale równie ambitnych.

Tomasz Kammel znany jest przede wszystkim jako konferansjer wielu widowisk TVP, spiker Teleexpresu oraz prowadzący Randkę w ciemno.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 10

Anita_Nowakowska

NeverGiveUp, proszę o panowanie nad sobą.

A co do Kamela, do niego jako osoby nic nie mam, ale ile można. Telewizje mają tendencje do tworzenia osób, a później wciskania ich gdzie się da. Czasy Ibisza już dawno minęły, Urbański dobry był tylko w Milionerach, a Kamel… ma przez chwilę dobrze wyglądać i wygląda, tylko że jakoś ostatnio ta ilość chwil była bardzo dużo.

Nowa strategia Polskatu – odkupywanie programów od TVN? Najpierw Bigbrother, a teraz Milionerzy… Już wiadomo dlaczego zaczęli puszczać podwójne bloki reklam, a pojedynczy już był nieznośny, dodatkowo ostatnio inwestują w filmy więc muszą zbierać pieniążki…

WielkiBialyKrolik

W tych czasach to nie wiem kto oglada TV. Strata czasu.

NeverGiveUp

Jezu, nie wku.wiaj się od razu. Nie neguję Ciebie za napisanie tego newsa. Pisałem o Tomeczku…

Tomassh NeverGiveUp

o co Ci chodzi? :/

NeverGiveUp

Po cholerę piszą o tej zniewieściałej gwiazdeczce. Kim on w ogóle jest. Whatever…

Napisałem, ponieważ niewątpliwie jest on jednym z najbardziej rozpoznawalnych spikerów TVP. Jak widać, kogoś to zainteresowało. Nie czytaj, jeśli nie chcesz – przecież za karę tego nie robisz.

Tomassh

Jesli chodzi o milionerow to jestem za ;]

Jeszcze zeby tak Ibisza wywalili, ale tak naprawde, zeby juz nikt go nie przyjal, no na tego czlowieka to juz patrzec nie moge :P

Proszę czekać…