"May the Force Be With You"

Nowi Telepaci za rok w kinach 0

Studio Dimension Films ogłosiło, że data premiery remake'u Telepatów będzie miała miejsce 17 października 2008 roku.

Remake wyreżyseruje twórca Piły: II, III i IVDarren Lynn Bousman. Telepatami zajmie się on jak tylko skończy pracę nad Repo! The Genetic Opera! ( o tym filmie więcej przeczytasz TUTAJ), czyli na początku 2008 roku. David Goyer (Batman – Początek, Niewidzialny), który Davida Cronenberga nazywa 'geniuszem', napisał scenariusz.

Będziemy próbować utrzymać ducha wersji Cronenberga, jednocześnie przenosząc tą historię do czasów po 11 września. Spróbujcie sobie wyobrazić co Telepaci mogliby zrobić w naszych czasach. Właśnie to spróbujemy wam przekazać. – powiedział Goyer. Jestem wielkim fanem twórczości Cronenberga, a 'Telepaci' to jeden z moich ulubionych filmów z czasów dzieciństwa. To co próbujemy robić, to zachowanie tych wszystkich najlepszych elementów oryginału. Cronenberg zrobił to za bardzo małe pieniądze, a my możemy przeznaczyć na produkcję więcej środków i pokazać to, czego wtedy się nie dało.

Tytułowi telepaci – to osobnicy szczególni, obdarzeni nadzwyczajnymi zdolnościami. Mogą oni wpływać na innych ludzi za pomocą oddziaływań bioelektrycznych, łącznie z możliwością ich zgładzenia, a także odczytywać myśli. Scannersi (telepaci) wyposażeni w tak groźną broń próbują zdobyć władzę nad światem. Zwiastun wersji Cronenberga możesz zobaczyć TUTAJ.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

WielkiBialyKrolik

Dla mnie beka, pewnie pójde! :D

Proszę czekać…