Thor: Ragnarok rozpocznie nową trylogię Hulka

Według pogłosek Hulk nigdy nie otrzyma własnej trylogii solowych filmów. Najnowsze doniesienia wskazują jednak, że w przyszłości zobaczymy jeszcze więcej zielonego olbrzyma!

Zdaniem odtwórcy postaci Hulka, Marka Ruffalo, Thor: Ragnarok zapoczątkuje nową trylogię o zielonym gigancie. Nie złoży się ona na autonomiczne filmy, tylko na własny wątek, kontynuowany na przestrzeni trzech tytułów. Oto, co powiedział aktor:

Kevin Feige wziął mnie raz na stronę i zapytał: Gdybyś miał zrobić film o Hulku, jakby on wyglądał? Odpowiedziałem, co moim zdaniem powinien zawierać. Znakomicie – zareagował KevinDlaczego nie wykorzystać tego w trzech kolejnych filmach? Zaczniemy od Thora 3, a później będziemy to kontynuować w Avengers 3 i 4!

Mark Ruffalo już wcześniej próbował zrealizować film poświęcony postaci Hulka. Niestety, prawa do solowych produkcji o zielonym gigancie wciąż należą do studia Universal (MCU jest tworzone przez Walt Disney Studios). Na szczęście Ruffalo i Feige znaleźli sposób na obejście tego kruczka prawnego. Historia Hulka zostanie opowiedziana!

Thor: Ragnarok trafi do polskich kin 25 października.

Źrodło: movieweb.com


Kornel Nocoń
Filmoznawca. Fan kina niekonwencjonalnego, oderwanego od ogólnie obowiązujących schematów. Mimo to ogląda wszystko, co tylko wpadnie mu w ręce – począwszy od produkcji klasy B, skończywszy na nowofalowych naleciałościach każdego z europejskich krajów. Redaktor na FDB.pl. Założyciel i redaktor naczelny na portalu 35mm.pl.