Redaktor na FDB.pl oraz innych portalach filmowych. Pisze, czyta, ogląda i śpi. Przyłapany, gdy w urzędzie w rubryczce "imię ojca" próbował wpisać Petera Greenawaya.

Thor: Ragnarok rozpocznie nową trylogię Hulka 0

Według pogłosek Hulk nigdy nie otrzyma własnej trylogii solowych filmów. Najnowsze doniesienia wskazują jednak, że w przyszłości zobaczymy jeszcze więcej zielonego olbrzyma!

Zdaniem odtwórcy postaci Hulka, Marka Ruffalo, Thor: Ragnarok zapoczątkuje nową trylogię o zielonym gigancie. Nie złoży się ona na autonomiczne filmy, tylko na własny wątek, kontynuowany na przestrzeni trzech tytułów. Oto, co powiedział aktor:

Kevin Feige wziął mnie raz na stronę i zapytał: Gdybyś miał zrobić film o Hulku, jakby on wyglądał? Odpowiedziałem, co moim zdaniem powinien zawierać. Znakomicie – zareagował KevinDlaczego nie wykorzystać tego w trzech kolejnych filmach? Zaczniemy od Thora 3, a później będziemy to kontynuować w Avengers 3 i 4!

Mark Ruffalo już wcześniej próbował zrealizować film poświęcony postaci Hulka. Niestety, prawa do solowych produkcji o zielonym gigancie wciąż należą do studia Universal (MCU jest tworzone przez Walt Disney Studios). Na szczęście Ruffalo i Feige znaleźli sposób na obejście tego kruczka prawnego. Historia Hulka zostanie opowiedziana!

Thor: Ragnarok trafi do polskich kin 25 października.

Źrodło: movieweb.com

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 2

Wafel88 2017-10-12

No Hulk nie doczekał się dobrej ekranizacji. Może się uda. Trzymam kciuki, bo chętnie obejrzę :)

Simon_Says 2017-10-12

Ale pierdolenie. Mark Rufallo wcale nie powiedział, że to trylogia Hulka. Jakby myśleć w ten sposób to Black Widow i Hawk Eye też już doczekali się trylogii,a może nawet kwadrologii. Newsy bez sensu na zasadzie, żeby coś napisać. Taki pudelek.bis.

Proszę czekać…