Jako redaktor zajmuję się głównie kinem polskim i europejskim. Rodzime produkcje coraz częściej zasługują na promocję, choć nie mają takich "łokci" jak hollywoodzka maszyna. Rzucam więc do walki wszystkie swoje klawiatury i spróbuję to zmienić ;) Prywatnie jestem filmożercą, ale umiarkowanym kinomaniakiem (nie znoszę zapachu popcornu, gdyby nie on, zdecydowanie częściej chodziłbym do kina). W zamian buduję własne kino, gdzie zgromadziłem już ok. 5 tys. pozycji, w tym tysiąc polskich. Na fdb.pl od wiosny 2007 r.

Wonder Wheel Woody'ego Allena z polskim tytułem i plakatem 1

Wonder Wheel Woody'ego Allena, wyczekiwany obraz z Jimem Belushim, Juno Temple, Justinem Timberlake'em i Kate Winslet, otrzymał polski tytuł. Prezentujemy także polski plakat produkcji oraz datę kinowej premiery.

Juno Temple w filmie Na karuzeli życia, fot. Amazon Studios.

Zdobywca 137 nagród filmowych, w tym czterech statuetek Oscara, mistrz kina Woody Allen powraca na ekrany w doborowym towarzystwie gwiazd Hollywood. Tym razem do udziału w swoim 47. projekcie (!) geniusz komedii zaprosił takie sławy, jak: Justin Timberlake, Kate Winslet, James Belushi, Juno Temple, Max Casella, Steve Schirripa i Tony Sirico.

Steve Schirripa, Tony Sirico i Jim Belushi w filmie Na karuzeli życia, fot. Amazon Studios.

Szczegóły fabuły filmu, tradycyjnie dla Allena, pozostają nieznane. Wiadomo tylko, że akcja Wonder Wheel (taką nazwę nosi słynny diabelski młyn i główna atrakcja turystyczna na Brooklynie) rozgrywać się będzie na nowojorskim Coney Island w latach 50. XX wieku. Film zaś opowie pełną emocji historię o miłości, niewierności, gangsterach, zdradzonych kochankach i autentycznych osobach, które przeszły do historii Ameryki.

Dystrybutor filmu, Kino Świat, nadał właśnie polski tytuł tej najnowszej produkcji Allena – brzmi on: Na karuzeli życia. Przy okazji zaprezentowano również oficjalny polski plakat filmu:

Na karuzeli życia to historia czterech postaci, których losy splatają się w słynnym parku rozrywki na Coney Island w latach 50. ubiegłego wieku. Rozchwiana emocjonalnie, była aktorka Ginny (Kate Winslet) pracuje tu jako kelnerka. Jej mąż Humpty (Jim Belushi) jest operatorem karuzeli. Mickey (Justin Timberlake) to przystojny ratownik, który marzy o karierze dramatopisarza. Natomiast Carolina (Juno Temple) jest marnotrawną córką Humpty’ego, która w domu ojca szuka schronienia przed gangsterami.

Poetycko sfilmowany przez Vittorio Storaro Na karuzeli życia, to rozgrywająca się w malowniczych plenerach, iskrząca emocjami opowieść o pasji, namiętności i zdradzie.

Obraz do polskich kin zawita 1 grudnia 2017 roku. Pozostaje nam uzbroić się w cierpliwość.

Justin Timberlake, Kate Winslet oraz Juno Temple w filmie Na karuzeli życia, fot. Amazon Studios.

Źrodło: Kino Świat

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…