widoczny tu i tam. hasam.

Wizmur, Wierzbięta, Kowalewski, Suszyński, Boberek skoczą przez płot 0

Wizmur, Wierzbięta, Kowalewski, Suszyński, Boberek to tylko część aktorów, którzy użyczą głosu postaciom nowej animacji Skok przez płot.

Już 7 lipca na ekrany naszych kin wejdzie Skok przez płot, a portal dubbing.pl podał już osoby odpowiedzialne za głosy postaci tej produkcji. Teksty stworzył jak to ostatnio w polskim dubbingu bywa Bartek Wierzbięta, a za reżyserii tym razem podjął się Artur Kaczmarski. Najsłynniejsza reżyserka dubbingu w Polsce, Asia Wizmur zasiądzie tym razem za mikrofonem i udzieli głosu filmowej Stelli.

Skok przez płot, overthehedgemovie.comSkok przez płot, overthehedgemovie.com

W polskich rolach oprócz Joanny Wizmur usłyszymy także: Krzysztofa Kowalewskiego, Grzegorza Pawlaka, Adama Ferencego, Jarosława Boberka, a rolę głównego bohatera, któremu głosu w oryginalnej wersji użyczył Bruce Willis będzie grał Zbigniew Suszyński.

Produkcja opowiada historię psotliwego szopa RJ i jego najlepszego żółwa Vern, a także innych leśnych przyjaciół, którzy starają się oprzeć pokusie zachęcającego przedmieścia.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 3

pietruch

Myślisz że wzięli Boberka bo sprawdził się w Madagaskarze?? Boberek jest weteranem dubbingu. Jest znany z tego że umie naśladować bardzo dużo różnych głosów.

leprechan

ale mam nadzieje, ze boberek nie bedzie tym swoim glosem mowil jak w madagaskarze, bo to juz troche bedzie tandetne. raz sie sprawdzilo, wiecej nie przejdzie.

Odi

Czekam i czekam, doczekalem się, za granica, film ten bije rekordy popularnosci, a u nas go nie bylo. Polskie dubbingi wychodza idealnie, zapowiada sie niezly ubaw.

Proszę czekać…