Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Parodia Star Treka? Zobaczcie zwiastun kolejnego odcinka Czarnego lustra 4

Mamy dla Was kolejny zwiastun promujący czwarty sezon Czarnego lustra. Tym razem przyszła kolei na odcinek zatytułowany "USS Callister". Trzeba przyznać, że jest on… zaskakujący, jeśli weźmiemy pod uwagę wszystkie dotychczasowe zapowiedzi. Zresztą obejrzyjcie sami.

Dołącz do kapitana Daly’ego i jego wiernej załogi. Razem przemierzają galaktykę i stawiają czoła niebezpieczeństwom czyhającym na nieznanych planetach.

Czarne lustro to antologia nawiązująca do zbiorowego niepokoju, jaki odczuwamy względem współczesnego świata. Każdy odcinek opowiada inną wyrazistą i trzymającą w napięciu historię poruszającą temat współczesnej technoparanoi. Mimochodem technologia zmieniła wszystkie aspekty naszego życia. W każdym domu, na każdym biurku i w każdej dłoni można zobaczyć ekran plazmowy, monitor lub smartfon — czarne lustro odbijające codzienność XXI wieku.

Za scenariusz i reżyserię serialu odpowiada Charlie Brooker.

Premiera niebawem tylko na platformie Netflix. Poprzednie sezon znajdziecie pod tym linkiem: netflix.com/blackmirror.

Tutaj natomiast możecie obejrzeć zapowiedzi czterech poprzednich odcinków:
Arkangel
Krokodyk
Czarne muzeum
Hang the DJ

Źrodło: Netflix

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 2

Malinowski 2017-12-05

Odpaliłem zwiastun i zaspany myślałem, że to jakiś kolejny zwiastun głupawego serialu :D Mam mieszane uczucia. Wolę Czarne lustro opowiadające o tematyce społecznej, bardziej ludzkiej.

befree Malinowski 2017-12-08

@Malinowski Hehe A jaka tematyka jest bardziej ludzka niż "humor" i to ten trochę bardziej wysublimowany?:-) Ja też wolę te odcinki, które są blisko człowieka jako jednostki.

Proszę czekać…