Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

'Pora na przygodę!' w stylu Minecraft w Cartoon Network 0

Cartoon Network zabiera widzów do świata Pory na przygodę!, który tym razem inspirowany jest grą Minecraft. Specjalny odcinek "Diamenty i cytryny" będzie można zobaczyć na antenie stacji już w najbliższą sobotę 25 sierpnia o godz. 10:05.

25 sierpnia kanał Cartoon Network zaprezentuje efekt owocnej współpracy z Mojang AB – szwedzkim producentem gier komputerowych dla Microsoft Studios. Partnerzy połączyli siły w realizacji wyjątkowej odsłony Pory na przygodę! – serialu uhonorowanego m.in. nagrodą Emmy. Specjalny odcinek "Diamenty i cytryny" przedstawia wizję Krainy Ooo zainspirowaną Minecraftem Markusa Perssona.

Entuzjaści gry komputerowej o otwartym świecie oraz fani serialu zobaczą, jak główni bohaterowie – nieroztropny chłopiec Finn i dobroduszny pies Jake – przemierzają odległe zakątki magicznego kontynentu. Przybrani bracia, którzy zawsze mogą na siebie liczyć, doświadczą po drodze niepowodzeń i będą razem cieszyć się z sukcesów. Wraz z przyjaciółmi spotkają barwnych tubylców i odnajdą niesamowite przedmioty. Przyjdzie im też stawiać czoła poważnym zagrożeniom.

Specjalny, inspirowany Minecraftem odcinek "Pora na przygodę: Diamenty i cytryny" będzie można oglądać w Cartoon Network w sobotę 25 sierpnia o godz. 10:05.

Źrodło: Informacja Prasowa

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…