Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Jack Sparrow zostanie zastąpiony przez kobietę w reboocie 'Piratów z Karaibów'? 0

Walt Disney wierzy, że marka "Piratów z Karaibów" jest na tyle duża, że wciąż może zarabiać potężne pieniądze. Wytwórnia zamierza zrealizować nowy film osadzony w uniwersum, który będzie rebootem cyklu. W sieci pojawiła się ciekawa plotka dotycząca produkcji.

Scenarzyści Deadpoola, Rhett Reese i Paul Wernick prowadzą aktualnie z Waltem Disneyem rozmowy w sprawie scenariusza. Przy okazji tych doniesień zaczęto spekulować, że tym razem włodarze studia zdecydują się zrezygnować z Johnny'ego Deppa, a co za tym idzie, na ekranie nie zobaczymy Jacka Sparrowa.

Portal Hybrid News podał informację, że kultowy pirat miałby zostać zastąpiony przez kobietę. Tym razem zamiast Jacka Sparrowa na ekranie szalałaby bohaterka o imieniu Redd. Co prawda nie pojawiła się ona na razie w żadnym z filmów o Piratach z Karaibów, jednak postać jest sporą atrakcją w parku rozrywki Disneya. Tym samym scenariusz do superprodukcji nadal jest tworzony i fabuła jeszcze może zostać zmieniona.

Oczywiście na razie doniesienia o kobiecej postaci w roli głównej należy traktować w kategoriach plotki, jednak patrząc na to, co się ostatnio dzieje w Hollywood, a także Disneyu, nie jest wykluczone, że to właśnie Redd będzie nową twarzą serii "Piraci z Karaibów". Co myślicie o tym pomyśle?

Źrodło: Hybrid News

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 4

Adamus0101 2018-11-19

Redd? A nie Rey? Eh, już nawet te kobiece imiona jakieś takie bezpłciowe. ;)

ZSGifMan Adamus0101 2018-11-20

@Adamus0101 Imię to jeszcze pryszcz, ale jak obsadzą w tej roli jakąś bezpłciową aktorkę…? O 'męskiej' sylwetce i bez krzty seksapilu…? ;D

rolnik_postepowy 2018-11-19

Myślę, że efekt będzie taki sam, jak w nowych Pogromcach duchów.

chudini0505 rolnik_postepowy 2018-11-19

@rolnik_postepowy Wolę kobietę, niż Johnny Deppa :)

Proszę czekać…