Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Bryan Singer nie wyreżyseruje filmu 'Czerwona Sonja' 0

Problemów Bryana Singera ciąg dalszy. Jeszcze do niedawna wydawało się, że filmowiec będzie mógł w spokoju pracować nad kolejnym projektem. Nic z tych rzeczy. Singer został zwolniony z funkcji reżysera nowej wersji przygód Czerwonej Sonji.

Jak donosi The Hollywood Reporter, Millennium Films będzie musiało znaleźć nowego człowieka do nakręcenia filmu Red Sonja. Bryan Singer nie zasiada już na stołku reżyserski, a jaki jest tego powód? Co ciekawe nie chodzi wcale o kwestie dotyczące oskarżeń o molestowanie oraz wykorzystywanie seksualne, przez które Singer miał wcześniej dużo problemów. Sprawa tym razem rozchodzi się o pieniądze. Wizja twórcy jest na tyle ryzykowana, że studio nie chce wykładać aż tak dużych pieniędzy na realizację pomysłów człowieka odpowiedzialnego za kilka filmów należących do X-Verse. Straty finansowe mogłyby być duże.

Na razie nie wiadomo, czy Millennium Films nadal będzie chciało nakręcić widowisko fantasy o dzielnej wojowniczce. Scenariusz jest już jednak gotowy, a jego autorem jest Ashley Edward Miller.

W Hollywood od kilku lat mówi się o nakręceniu nowego filmu o Sonji – największe zainteresowanie w 2008 roku wyrażał Robert Rodriguez, który ze swoją ówczesną dziewczyną, Rose McGowan chcieli opowiedzieć o przygodach Czerwonej Sonji. Jak wiadomo, projekt nie doszedł do skutku.

Źrodło: The Hollywood Reporter

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

ZSGifMan

Jak robią podchody do Czerwonej Sonji, to za chwilę należy się spodziewać kolejnego Conana.                                                                                    

Proszę czekać…