Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Przygotujcie się na ciarki - nowa zapowiedź 'Avengers: Koniec gry' 3

Marvel Entertainment zaprezentował nową zapowiedź widowiska Avengers: Koniec gry. Jest to ciekawy materiał promocyjny, ponieważ nie różni się znacząco od poprzedniego zwiastuna teaserowego, ale jednak czuć w nim dużo więcej emocji. Zresztą zobaczcie sami.

Tym razem Marvel serwuje nam kilka urywków z poprzedniego filmu, w którym widzimy, jak znikają poszczególni bohaterowie po tym, jak Thanos pstryknął w palce i użył Rękawicy Nieskończoności. W zapowiedzi nie brakuje oczywiście nowych scen – możemy między innymi obejrzeć nowe kostiumy tytułowej grupy oraz spotkanie Thora i Carol Denvers. Całość jest oczywiście okraszona świetną muzyką, z której wydobywa się motyw przewodni Avengers.

Oglądajcie i się nawet nie zastanawiajcie.

Avengers: Koniec gry to bezpośrednia kontynuacja zeszłorocznego hitu zatytułowanego Avengers: Wojna bez granic**. Bracia Russo przedstawią nam dalsze losy superbohaterów, którzy muszą zmierzyć się z czynami dokonanymi przez Thanosa. W trakcie seansu dowiemy się w jaki sposób tytułowa grupa herosów "naprawiła" to co zepsuł Szalony Tytan.

Światowa premiera Avengers: Koniec gry będzie miała miejsce 26 kwietnia.

W sieci pojawił się również nowy plakat:

Źrodło: Marvel

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 3

ges28

Ludzie młotkowi zawsze piękni i zdrowi :D

Ishiro

Już się nie mogę doczekać.

Animek84

Prawdziwi bohaterowie, zrobią wszystko nawet zakumplują się z babą, która wygląda jakby miała kij w swoim płaskim tyłku.

Proszę czekać…