Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

James Wan dzieli się zdjęciem z 'Annabelle Comes Home' 0

James Wan może i zaczął jakiś czas temu romansować z kinem superbohaterskim, jednak nie zapomina o swoich korzeniach. W sieci podzielił się z fanami zdjęciem promującym kolejną odsłonę serii "Annabelle". Poniżej znajdziecie obrazek z demoniczną laleczką od patrzenia, na którą włosy się jeżą.

W tym roku fani kina grozy otrzymają kolejną część uniwersum zapoczątkowanego w 2013 roku przez film Obecność. Co ciekawe będzie to już trzecia odsłona serii będącej spin-offem głównego cyklu. Produkcja nosi tytuł Annabelle Comes Home i trafi do kin pod koniec czerwca. Poniżej wspomniane zdjęcie laleczki.

W porządku, może skradła sceny w moich poprzednich filmach (czego nie potwierdzam, ani nie zaprzeczam), ale na pewno w tym filmie będzie ona z przodu i na niej się on skupi. Prawdziwy nowy rozdział uniwersum CONJURING. 28 czerwca "Annabelle Comes Home".

napisał Wan

Jeżeli chodzi o rzekome sceny w poprzednich filmach reżyser, to sprawa dotyczy między innymi Aquamana, gdzie miał pojawić się całkiem fajny easter egg – otóż na dnie oceanu leżała lalka przypominająca tą z horrorów o Annabelle.

Źrodło: We Got This Covered

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

Olaf89

"skóra się jeży"

Proszę czekać…