Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Milla Jovovich odpowiada wszystkim krytykantom 'Hellboya' 0

Hellboy został zmiażdżony przez krytyków (zaledwie 15% pozytywnych recenzji na portalu Rotten Tomatoes), co w znacznym stopniu odbiło się również na wyniku otwarcia – 12 mln dolarów. Gwiazda komiksowego widowiska, odtwórczyni roli Królowej Krwi Milla Jovovich ma jednak odpowiedź dla wszystkich ludzi hejtujących film.

Wydawało się, że wszystko idzie zgodnie z planem, do momentu, aż w sieci zaczęły pojawiać się recenzje filmu. Milla Jovovich nie zraża się jednak niskimi ocenami Hellboya:

Weekend otwarcia zawsze jest stresujący i nie inaczej było w przypadku "Hellboya". Pracujesz bardzo mocno, aby zrobić coś naprawdę fajnego i przyjemnego. Absorbujesz też recenzje krytyków filmowych, ale hej… To show-biznes kotku! Jedyne co powiem zanim położę się spać: wszystkie moje poprzednie filmy zostały zjechane przez krytyków. To cholernie zabawne. "Uczniowska balanga"? Serio? Klasyczny film. "Piaty element"? Moglibyście pomyśleć, że to najgorszy film w historii, gdybyście przeczytali recenzje z 98 roku. "Zoolander"? Zmiażdżony. "Joan of Arc"? Katastrofa. "Resident Evil"? Nawet do niego nie podchodźmy. Nieważne, każdy z tych filmów jest dzisiaj klasykiem. KAŻDY KOLEJNY. Z tym będzie tak samo.

napisała na swoim Instagramie aktorka

Później Milla Jovovich wyjaśniła, dlaczego Hellboy stanie się filmem kultowym. Przede wszystkim dzięki wspaniałej obsadzie aktorskiej: David Harbour, Ian McShane, Daniel Dae Kim i Sasha Lane. Kolejnymi argumentami były udział Mike'a Mignoli w tworzeniu scenariusza oraz Neila Marshalla, który nakręcił film. Według aktorki jest to twórca odpowiadający za jeden z najlepszych horrorów w historii – Zejście.

A Wy zgadzacie się z tymi słowami?

Źrodło: MovieWeb

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 2

ZSGifMan 2019-04-17

Jak będzie ze staniem się kultowym oczywiście jak zawsze pokaże czas, ale Zgniłe Pomidory udowodniły właśnie, że potrafią pięknie wziąć pod skrzydła 'posmarowane' produkcje 'zaprzyjaźnionych' wytwórni, podczas gdy reszta jest wystawiona na żar prosto z piekła.                                              

cyklonos 2019-04-16

Dla mnie film 8/10 dobrze się oglądało.. nie nudziłem się w kinie, dużo ludzi przyzwyczaja się do aktorów z początków serii i jeśli dochodzi do wymiany to już na starcie dają mu że 3 pkt mniej bo to nie ich idol gra.. – chore recenzje krytyków i ocenianie przez 17- dzieciarnie tworzy obraz projekcji którą prawdopodobnie nie spodoba się normalnemu widzowi..- oczywiście dopóki sam nie pominie tych ocen i nie zobaczy filmu mimo fali krytyki która dziwnym trafem nabiera na niego rozpędu

Proszę czekać…