Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Głosy polskich gwiazd w zwiastunie animacji 'Playmobil. Film' 0

Wielka wyprawa do krainy zabawek po zaginionego brata. Prezentujemy drugi zwiastun i pełną obsadę dubbingową Playmobil. Film.

W świecie PLAYMOBIL® nawet koń nie jest taki, jak każdy widzi. Dziewczyna w krainie zabawek rusza w pościg za zaginionym bratem, Tomasz Karolak zostaje kierowcą ciężarówki, a w dodatku wszyscy jakoś dziwnie chodzą! Nawet uniwersum małych ludzików może zaskoczyć: nie dość, że niespodziewanie stajesz się zabawką, to jeszcze w superważnej misji zwiedzasz tysiące światów: Dziki Zachód, krainę wikingów, królewskie zamki i książęce komnaty, Park Jurajski i bazę tajnych agentów.

Playmobil. Film blisko za miesiąc na ekranach kin, prezentujemy więc drugi zwiastun tej kipiącej od akcji i humoru animacji! Za przeniesienie ludzików na wielki ekran odpowiadają wielokrotnie nagradzani twórcy hitów: Kraina lodu i Zaplątani. W polskiej wersji językowej usłyszymy same znakomite nazwiska: niezapomnianego Kylo Rena z "Gwiezdnych wojen" Marcina Dorocińskiego, dobrze wszystkim znanego Tomasza Karolaka, wspaniałą Roszpunkę z Zaplątanych Julię Kamińską, popularnego wokalistę i autora tekstów Grzegorza Hyżego, legendarnego Króla Juliana Jarosława Boberka oraz finalistę "The Voice Kids" Antka Scardinę. Prócz nich przed mikrofonem stanęła także debiutująca w dubbingu, jedyna i niepowtarzalna gwiazda polskiej piosenki Beata Kozidrak.

Charlie wciąż zadręcza swoją siostrę – Marlę (Julia Kamińska) opowieściami o fantastycznej krainie, w której podobno żyją ludziki PLAYMOBIL®. Oczywiście dziewczynka sądzi, że to tylko wytwór dziecięcej wyobraźni. Wszystko zmienia się, gdy któregoś dnia jej brat znika, a Marla odkrywa tajemniczy portal – wrota do innego wymiaru. Kiedy przez nie przechodzi, w jednej sekundzie sama zamienia się w figurkę PLAYMOBIL®. Zwiedzając niezwykłą, zbudowaną z zabawek krainę, dziewczynka odkrywa, że jej brat został porwany i uwięziony przez zdradzieckiego pirata Bloodbonesa. Żeby uratować chłopca, Marla będzie musiała połączyć siły ze zwariowanym kierowcą ciężarówki – Delem (Tomasz Karolak), agentem z licencją na rozśmieszanie Rexem Dasherem (Marcin Dorociński) i odważnym robotem o imieniu Robotitron. W trakcie wędrówki przez zdumiewający świat zestawów PLAYMOBIL® nasi bohaterowie przeżyją masę przygód, napotykają wielu przyjaciół i wrogów – od rycerzy w lśniącej zbroi po międzygalaktycznych złoczyńców. A sama Marla odkryje, że aby uratować Charliego i powrócić do domu, będzie musiała przywołać moc własnej, nieco zaniedbanej wyobraźni. Wszystko jest możliwe – trzeba tylko uwierzyć w siebie!

Stworzona przez projektanta Hansa Becka zabawka systemowa PLAYMOBIL® zaliczana jest dziś do absolutnych klasyków zabawek dziecięcych. Od 1974 roku wyprodukowano już prawie 3 miliardy małych towarzyszy zabawy – figurek z charakterystycznym uśmiechem. PLAYMOBIL® to kolekcje dopracowane w najdrobniejszych szczegółach – od statku pirackiego po realistyczny szpital dziecięcy. Rozpowszechniane w prawie 100 krajach na świecie, wielokrotnie wyróżniane przez rodziców i pedagogów zabawki stanowią synonim jakości i doskonałej rozrywki dla wszystkich.

Playmobil. Film w kinach od 23 sierpnia!

Źrodło: Kino Świat

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…