filmoznawczyni, miłośniczka kina, hedonistka!

Natalie Morales dołączyła do Denzela Washingtona i Ramiego Maleka w kryminale 'Little Things' 0

Jak poinformowało Deadline, gwiazda serialu "Abby" oraz "Parks and Recreation"- Natalie Morales dołączyła do obsady nowego filmu od Warner Bros. pt. "The Little Things" u boku laureatów Oscara- Denzela Washingtona i Ramiego Maleka.

Fabuła filmu koncentrować się będzie wokół Deke’a (Washington), wypalonego szeryfa z hrabstwa Kern w Kalifornii, który nawiązuje współpracę z Baxterem (Malek), detektywem LASD, aby złapać seryjnego mordercę. Nos do "drobiazgów" Deke’a okazuje się niesamowicie trafny, ale jego skłonność do mijania się z prawem wpędza Baxtera w druzgocący dylemat. Tymczasem Deke będzie zmagać się z mroczną tajemnicą swojej przeszłości. Jared Leto bierze udział w rozmowach do roli seryjnego mordercy w projekcie napisanym przez reżysera Johna Lee Hancocka.

Morales wcieli się w rolę pani detektyw z departamentu szeryfa w Los Angeles, pracującą dla Baxtera.

Pochodząca z Florydy, aktorka ostatnio wystąpiła w "Stuber" od Foxa u boku Kumaila Nanjiani, a także w nominowanym do Złotego Globu filmie również od Foxa Searchlight pt. "Wojna płci" wraz z odtwórcami głównych ról- Emmą Stone i Steve'em Carellem. Morales gra tytułową postać w serialu od NBC pt. "Abby". Niedawno wyreżyserowała także swój własny, drugi odcinek "Pokóju 104" dla HBO.

Producent Mark Johnson ogłosił, że zdjęcia do projektu "the Little Things" niedawno ruszyły, lecz data oficjalnej premiery wciąż nie jest znana.

Źrodło: Deadline

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…