Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

''Richard Jewell'' - zwiastun nowego dzieła Clinta Eastwooda 0

Warner Bros. Pictures pokazał pierwszy zwiastun nowego dzieła wyreżyserowanego przez Clinta Eastwooda. Będzie to produkcja zatytułowana Richard Jewell. Zapowiedź znajdziecie w dalszej części artykułu. Serdecznie zachęcamy do oglądania i komentowania trailera.

Będzie to historia Richarda Jewella, amerykańskiego ochroniarza, który podczas Igrzysk Olimpijskich w 1996 roku bohatersko ratował ludzi po zamachu bombowym w Parku Olimpijskim. Wskutek tego wydarzenia śmierć poniosły dwie osoby, a ponad sto zostało rannych. Pomimo swoich heroicznych czynów Richard Jewell został oskarżony przez prasę i dziennikarzy za ten zamach i postawiono mu zarzuty. Po walce w sądzie FBI zdecydowało się wycofać oskarżenie. Z czasem okazało się, że autorem zamachu był Eric Robert Rudolph, którego aresztowano w 2003 roku i skazano na dożywocie.

W roli głównej wystąpi Paul Walter Hauser, który w ostatnim czasie słynął raczej z portretowania bohaterów drugiego planu. Oprócz niego w obsadzie aktorskiej filmu są Sam Rockwell, Olivia Wilde, Jon Hamm oraz Kathy Bates. Jak widać nazwiska w obsadzie prezentują się całkiem solidnie.

Amerykańska premiera filmu została zaplanowana na 13 grudnia 2019 roku. Czy Wy też czekacie na nowy film Clinta Eastwooda?

Źrodło: Warner Bros. Pictures

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

MARTIN007

Clint wiecznie żywy, ale to nie zombi, więc czas już zejść ze sceny.

Proszę czekać…