Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

''Bourne 6'' będzie powiązany z serialowym spin-offem 2

Wygląda na to, że misja Jasona Bourne’a nadal nie dobiegła końca. Producenci zamierzają nadal realizować kolejne odsłony popularnej serii, nawet jeśli nie będzie w nią zaangażowany Matt Damon.

Producent franczyzy Ben Smith wyjawił, że trwają prace nad szóstą odsłoną Bourne’a. Filmowa produkcja będzie połączona z serialowym spin-offem, który również jest w przygotowaniu – serial będzie nosił tytuł Treadstone.

Ben Smith aktualnie zajęty jest promocją nowej serii, która zadebiutuje na antenie w tym miesiącu. Producent nie omieszkał jednak powiedzieć kilka słów na temat przyszłości franczyzy.

Zdecydowanie pracujemy aktualnie nad nowym filmem. Co z tym zrobimy? Czy będą one w jakiś sposób połączone, będzie rozgrywało się to w tym samym świecie? Absolutnie. Szczegóły nadal pozostaną tajemnicą.

mówił Ben Smith

Treadstone to serial, który skupi się na opowiedzeniu historii powstania i działania tajnego programu wymyślonego przez CIA. Operacja miała za zadanie wykorzystywać protokół modyfikacji zachowania, aby zamienić swoich agentów w niemal niemożliwych do powstrzymania nadludzkich zabójców. Jason Bourne, czyli główny bohater znakomitej serii filmów akcji, był "produktem" wspomnianej operacji. W serialu poznamy ich specjalnie wyszkolonych agentów, którzy zostają "obudzeni" i otrzymują śmiertelnie groźne misje do wykonania.

Źrodło: MovieWeb

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

ZSGifMan

Myślę, że widz już jest przygotowany po dekadach na to, że historie które chwyciły ciągnie się w nieskończoność i wyżyma aż przestana kapać ostatnie soki, a potem jeszcze mocniej, ale takie zmienianie odtwórców głównych ról niezbyt mi się podoba. Lata temu Bourne kojarzył się nieodzownie z Richardem Chamberlainem, potem serca widzów skradł Damon, bo na prawdę włożył dużo w tę postać, był autentyczny, a teraz? Kolej na kolejną nową gębę? Nic nie poradzę, mnie się to (znowu) nie podoba.      

Proszę czekać…