Szalona domatorka, fanka amerykańskiego kina grozy i science-fiction

''Simpsonowie'' zmierzają ku końcowi? 0

Czyżby kultowy serial animowany dla dorosłych właśnie zmierzał ku końcowi? Tak twierdzi Danny Elfman, kompozytor muzyki do serialu.

Fot. materiały prasowe

Simpsonowie to najdłużej nadawany serial animowany w historii telewizji. Pierwszy odcinek tejże produkcji wyemitowany został w 1989 roku. Do tej pory serial doczekał się 31 sezonów. Otrzymał on także zamówienie na dalszą kontynuację. Tym samym słowa Elfmana zaskakują.

Cóż, z tego co słyszałem to serial dobiega końca. Nie wiem na pewno, ale pośród ekipy krąży pogłoska, iż nastąpić ma to w ciągu najbliższego roku.

powiedział Elfam w wywiadzie dla magazynu Joe

Jak na razie przypuszczenia kompozytora nie zostały skomentowane przez nikogo odpowiedzialnego za serial. Być może sezon 32 powstanie, ale będzie on finałowym. To wszystko jest na razie tylko w fazie dociekań. Miejmy jednak nadzieję, że cisza i brak oficjalnych informacji jest plusem i produkcja ma się bardzo dobrze.

Simpsonowie to serial ukazujący losy tytułowej rodziny mieszkającej w Springfield. Na jej czele stoi Homer – niezbyt inteligentny mężczyzna, który po przepracowanym dniu w elektrowni jądrowej większość czasu spędza przed telewizorem lub opijając się w Tawernie u Moe. Jego żona Marge jest idealnym przykładem gospodyni domowej, żony i matki; całymi dniami opiekuje się małą córką Maggie oraz – po szkole – 10-letnim łobuziakiem Bartem i 7-letnią miłośniczką nauki i gry na saksofonie Lisą. 

Serial w Polsce emituje stacja FOXcomedy. Wszystkie odcinki Simpsonów dostępne są w nowym serwisie streamingowym Disney +.

Źrodło: screenrant

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

ZSGifMan

Niemożliwe, nie wierzę! :P           
Co najwyżej jakaś przerwa, krótsza lub dłuższa i prędzej czy później znowu sięgną po Homera i Marge.      

Proszę czekać…