Redaktor na FDB.pl oraz innych portalach filmowych. Pisze, czyta, ogląda i śpi. Przyłapany, gdy w urzędzie w rubryczce "imię ojca" próbował wpisać Petera Greenawaya.

Fabuła 5. sezonu "Better Call Saul" w pigułce. Jest opis każdego odcinka! 0

Better Call Saul jest spin-offem popularnego serialu Breaking Bad. Miłośnicy czekają właśnie na premierę 5. sezonu kryminalnej serii. Poznaliśmy fabułę każdego odcinka. Uwaga na spoilery – twórcy zdradzili zadziwiająco dużo szczegółów!

Uniwersum Breaking Bad stopniowo się rozrasta. Powstał pełnometrażowy film El Camino oraz serial Better Call Saul o postaci ekscentrycznego prawnika. Niebawem produkcja telewizyjna powróci w 5. sezonie. Właśnie w nim zostanie przedstawiony symboliczny moment przemiany Jimmy’ego McGilla w Saula Goodmana. Twórcy pokażą, w jaki sposób transformacja bohatera wpłynie na jego życie prywatne oraz zawodowe.

Twórcy zdradzili opis fabuły każdego odcinka 5. sezonu Better Call Saul. Uważajcie na spoilery!

Better Call Saul – fabuła odcinków w 5. sezonie:

 • Odcinek 1: "Magic Man"
  Jimmy prowadzi interesy jako Saul Goodman. Właśnie przedstawia niekonwencjonalną strategię pozyskiwania klientów. Tym samym testuje tolerancję Kim na jego nowe prawnicze wcielenie.
 • Odcinek 2: "50% Off"
  Saul odnosi sukces w sądzie. Kim wciąż nie daje się przekonać.
 • Odcinek 3: "The Guy For This"
  Biznes Jimmy’ego wkracza na nieznane terytoria. Kim mierzy się z wyzwaniem w pracy. Pojawia się problem, który tylko ona może rozwiązać. Pewność Kim zostaje poddana próbie.
 • Odcinek 4: "Namaste"
  Jimmy stawia niemal wszystko na Saula Goodmana. W tym czasie Kim jest wewnętrznie rozdarta. Postanawia przynieść Jimmy’emu interesującą ofertę.
 • Odcinek 5: "Dedicado a Max"
  W trakcie pomagania jednemu z klientów, Kim i Jimmy zbliżają się do siebie. Nieoczekiwanie kobieta robi zaskakujący ruch.
 • Odcinek 6: "Wexler v. Goodman"
  Kim stara się powstrzymać najnowszy plan Jimmy’ego. Może już być za późno. Zwłaszcza, że kontrolę przejmuje Saul.
 • Odcinek 7: "JMM"
  Jimmy i Kim budują prawny firewall z pomocą Huella. Kim omawia sprawy ze swoimi klientami. W tym samym czasie Jimmy zostaje skompromitowany przez przyjaciół.
 • Odcinek 8: "Bagman"
  Proste zlecenie klienta idzie nie po myśli. Jimmy zostaje przyparty do muru.
 • Odcinek 9: "Bad Choice Road"
  Jimmy przeżywa traumatyczną przygodę. Kim robi rachunek wartości. Jimmy stara się wrócić do codzienności. Próby okazują się trudniejsze, niż zakładał.
 • Odcinek 10: "Something Unforgivable"
  Jimmy i Kim wykonują ruch, który ma poważne konsekwencje.

kadr z serialu Better Call Saul

Czyżby Kim miała umrzeć w 5. sezonie Better Call Saul?

Fabuła odcinków zapowiada wyraźny konflikt na linii Jimmy-Kim. Czyżby kobieta miała zginąć? Postać nie pojawiła się w Breaking Bad. A przecież wydarzenia z Better Call Saul stanowią prequel oryginalnego serialu o Walterze White’cie.

5. sezon Better Call Saul będzie miał premierę 24 lutego 2020 roku na platformie Netflix.

Źrodło: uproxx.com

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…