Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

TVP rezygnuje z serialu "Rodzinka.pl" - nowy sezon będzie ostatnim 1

Na pewno jest to zaskakująca informacja. Telewizja Polska rezygnuje z serialu Rodzinka.pl. Nowy sezon będzie ostatnim.

fot. materiały prasowe

Wraz z początkiem marca w Polskiej Telewizji wystartuje nowy sezon popularnego polskiego serialu komediowego – Rodzinka.pl. Jak się teraz okazuje będzie to ostatnia seria opowiadająca o rodzinie Boskich. Główne role w produkcji grali Małgorzata Kożuchowska i Tomasz Karolak.

Telewizja Polska dodatkowo rozwiązała kontrakty ze wszystkimi aktorami występującymi na ekranie. Podobno gwiazdy serialu dowiedziały się o tym w ostatniej chwili.

Doniesienia o zakończeniu prac na serialem Rodzinka.pl zostały potwierdzone przez Małgorzatę Kożuchowską za pośrednictwem mediów społecznościowych:

Mówi się, że nie ma przypadków, a nawet jeśli są to nie są one przypadkowe. TVP poinformowała aktorów i ekipę o zakończeniu projektu pt. "Rodzinka.pl". Czas więc się pożegnać! Dzięki temu, że pokochaliście rodzinkę Boskich przeżyłam tutaj piękne lata swojego aktorskiego życia, poznałam wspaniałych ludzi, doświadczyłam wielu wzruszeń, ale i zabawnych historii, które na zawsze pozostaną w mojej pamięci. Polubiliście nas, identyfikowaliście się z odgrywanymi przez nas postaciami i sytuacjami. Chciałabym Wam podziękować za to że z nami byliście i chcieliście nas oglądać!

można przeczytać we wpisie aktorki

Premiera 16. sezonu Rodzinki.pl została zaplanowana na niedzielę 1 marca o godzinie 16:20. Będziecie tęsknić?

Źrodło: Facebook

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

Elizabeth_Linton

I bardzo dobrze. Zdarzyło mi się parę razy zerknąć na ten serial (żadnego odcinka nie obejrzałam od początku do końca) i powiem, że absolutnie nie urzekła mnie ta rodzinka, mega wkurzające dzieciaki i rodzice.

Proszę czekać…