Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

"Tancerki z klubu braci" - kolejny dokument Patryka Vegi 0

Patryk Vega zamieścił na swoich social mediach oraz kanale YouTube nowy materiał promujący film Pętla. Tym razem polski filmowiec ma dla nas kolejną odsłonę swojego dokumentu, który wprowadza nas w tak zwaną "aferę podkarpacką".

fot. zrzut ekranu ze zwiastuna

No i mamy kolejny odcinek materiałów dokumentalnych przygotowywanych przez Patryka Vegę. Są one realizowane z racji nowego filmu polskiego reżysera, który opowie nam o aferze podkarpackiej. Tym razem wideo zostało zatytułowane: "AFERA PODKARPACKA" – DOKUMENT PATRYKA VEGI. ODCINEK 2: "TANCERKI Z KLUBU BRACI".

W nowym materiale, który znajdziecie poniżej mamy okazji posłuchać między innymi wywiadów Patryka Vegi z tancerkami pracującymi w nocnym klubie.

Obsada aktorska filmu Patryka Vega jak zwykle robi wrażenie. Na ekranie pojawią się jego ulubieńcy, czyli Antoni Królikowski, Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski. Oprócz nich w filmie zagrali też Arkadiusz Nader, Krystian Hołdak, a także Dagmara Kaźmierska – znana polska celebrytka, między innymi z programu telewizyjnego "Królowe życia".

Na razie nie jest znana dokładna data premiery Pętli. Co sądzicie o tej produkcji?

Źrodło: Patryk Vega

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 2

Niedługo będzie dokument o pierdzeniu przy stole pełnym rodziny.

Chemas

Panie Vega, daj pan spokój, wypuszczasz zapowiedź za zapowiedzią, która jest wyłącznie reklamą, aby ukryć jaki shit będzie jak zwykle zaprezentowany.

Proszę czekać…