Szalona domatorka, fanka amerykańskiego kina grozy i science-fiction

Angel Theory w serialu grozy ''Kinderfanger'' emitowany na FB Watch 0

Angel Theory, aktorka znana z serialu The Walking Dead wystąpiła w produkcji grozy powstałej dla Crypt TV, która w ramach umowy wydana zostanie na Facebook Watch. W sieci pojawiła się pierwsza zapowiedź serialu noszącego tytuł 'Kinderfanger'. Możecie zapoznać się z nią w dalszej części tego artykułu.

fot. materiały prasowe

Główną bohaterką jest niesłysząca nauczycielka Olivia, która odkrywa, iż prawdopodobnie posiada klucz do znalezienia starożytnej siły zła, która gromadzi armię dusz. Kobieta czuje jakby codziennie ginęło jakieś dziecko i ma rację. Bowiem potwór za pomocą pewnej melodii zwabia dzieci i karmi się nimi, a Olivia ma wyjątkową zdolność słyszenia jego piosenki. Nie wszyscy, gdy dorośli przestali wierzyć w potwory.

Kinderfanger składa się z 10 odcinków. Pierwszy zadebiutuje tuż przed tegorocznym Halloween, a więc 30 października. Kolejne epizody pojawiać będą się co piątek.

Autorem scenariusza do serialu są Aaron Burgess i Matt Golad. Za reżyserię odpowiada Bridger Nielsen. Jack Davis, Kate Krantz i Darren Brandl obejmują funkcję producentów wykonawczych. Fabuła serialu opiera się o produkcję Crypt TV o tej samej nazwie z 2017 roku.

Poniżej możecie zapoznać się także z plakatem, jaki na swoim profilu udostępniła Theory.

Źrodło: People, Bloody-Disgusting

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…