Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Lady Gaga zagra u boku Brada Pitta w "Bullet Train" 0

To już pewne. "Bullet Train" będzie miało naprawdę głośną obsadę aktorską. Najnowszym nabytkiem producentów zostanie Lady Gaga.

Lady Gaga dołącza do gwiazdorskiej obsady filmu "Bullet Train", w której są już Brad Pitt, Joey King, Aaron Taylor Johnson, Brian Tyree Henry, Zazie Beetz, Michael Shannon oraz Andrew Koji. Jak widać producentom udało się zebrać niezły gwiazdozbiór.

Reżyserem filmu jest David Leitch, który ma na swoim koncie takie hity, jak John Wick, Deadpool 2 oraz Szybcy i wściekli: Hobbs i Shaw. Scenariusz przygotował Zak Olkewicz.

Za bazę scenariusza filmowego posłużyła powieść autorstwa Kotaro Isaki. Opowiada o kilku zabójcach, którzy podróżują tym samym pociągiem z Tokio do Morioki. W pewnym momencie odkrywają, że ich misje są ze sobą w jakiś sposób połączone. W jednej z głównych ról zobaczymy Brada Pitta, który wcieli się w zabójcę o imieniu Ladybug.

Zdjęcia będą miały miejsce w Los Angeles. Będzie to tak zwany "projekt zamknięty", a więc twórcy i aktorzy będą mogli kręcić widowisko w studiu i nie będą musieli podróżować po świecie, co w czasach COVID-19 jest bardzo na rękę.

Źrodło: Collider

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

Chemas

Serdecznie gratuluję Bradowi partnerki ;)

Proszę czekać…