Szalona domatorka, fanka amerykańskiego kina grozy i science-fiction

Horror ''Bloody Hell'' debiutuje zwiastunem dla dorosłych 0

Zaledwie dzień przed planowaną premierą w sieci pojawiła się pierwsza zapowiedź mrocznego horroru Bloody Hell. Zapowiada się dzika i krwawa jazda bez trzymanki.

fot. materiały prasowe

Główny bohater to mężczyzna posiadający tajemniczą przeszłość, który ucieka z własnego kraju w nadziei na nowe życie. Od własnego piekła nie jest jednak tak łatwo uciec i trafia on znacznie gorzej. Aby przetrwać nowy horror musi polegać na pomocy swojego uosobionego sumienia.

Poniżej wspomniana zapowiedź (red band). Co o niej sądzicie?

Za reżyserię Bloody Hell odpowiada Alister Grierson, a autorem scenariusza jest Robert Benjamin. W obsadzie aktorskiej znajdują się Ben O'Toole, Caroline Craig, Meg Fraser, Matthew Sunderland, Travis Jeffrey, Jack Finsterer i Ashlee Lollback.

Produkcja zadebiutowała w październiku ubiegłego roku na Nightstream Film Festival. Było to specjalne wydarzenie internetowe, podczas którego dzięki współpracy kilku znanych festiwali udało się ominąć pandemię i dostarczyć widzom nowe ekscytujące tytuły z gatunku horroru. Bloody Hell po tej emisji otrzymał entuzjastyczne recenzje zarówno od widzów, jak i krytyków.

Premiera Bloody Hell w wybranych kinach i na VOD już jutro, tj. 14 stycznia br. 19 stycznia film wydany zostanie na Blu-ray i DVD.

Źrodło: ComingSoon

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 2

Bercik022

Z trailera nie idzie wywnioskować co to za film, Horror? Czarna komedia?

@Bercik022 myślę, że będzie tu wszystkiego po trochu. Znajdziemy w nim i akcję i horror i mroczną komedię

Proszę czekać…