Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

PETA domaga się usunięcia wszystkich scen ze zwierzętami z filmu "Jackass Forever" 0

PETA, czyli międzynarodowa organizacja walcząca o prawa zwierząt, zażądała od producentów filmu Jackass Forever, usunięcia wszystkich scen ze zwierzętami.

"Jackass Forever"

Po tym, jak wytwórnia Paramount Pictures zaprezentowała światu zwiastun nowej komedii z serii "Jackass", organizacja PETA postanowiła interweniować. W zapowiedzi filmu Jackass Forever możemy zobaczyć kilka scen, w których pojawiają się zwierzęta. W zwiastunie znalazło się miejsce dla prowokowania węża i byka do ataku czy niedźwiedzia na łańcuchu.

Nie jest tajemnicą, że Johnny Knoxville oraz jego ekipa są świadomi niebezpieczeństw na jakie narażają siebie samych. PETA odrzuca jednak sposób w jaki traktowane są zwierzęta w produkcji Jackass Forever. Organizacja potępia producentów za "normalizację wykorzystywania zwierząt" i domaga się usunięcia przez Paramount Pictures wszystkich scen, w których zostały one wykorzystane. Pod tym linkiem znajdziecie oświadczenie Pani prezes PETA, Ingrid Newkirk – KLIK.

Na razie Paramount Pictures nie wydało żadnego oświadczenia dotyczącego żądań organizacji PETA. Głosu nie zabrał również Johnny Knoxville.

Premiera filmu Jackass Forever zaplanowana jest na 22 października 2021 roku.

Źrodło: MovieWeb

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…