Klony Nadchodzą!

Pojawił się filmik dokumentalny opowiadający o klonach z Gwiezdne Wojny: Wojny Klonów

Pojawił się tzw. Webdoc, w którym reżyser, Dave Filoni, opowiada o zarysie tworzenia klonów w filmie Gwiezdne Wojny: Wojny Klonów. Oczywiście razem z tym pokazuje całkiem nowe, powalające sceny, które zachęcają widza do wyprawy do kina.

Star Wars: The Clone WarsStar Wars: The Clone Wars

W skrócie Klony w nadchodzącym filmie i serialu mają być bardziej indywidualne. Coś na zasadzie Kompania Braci w świecie Gwiezdnych Wojen. Mają różnić się od siebie wyglądem (fryzur, kolorami strojów) zależnie od tego, jakimi są żołnierzami. Widzieliśmy już zarys tego w Zemście Sithów, gdy klony robiły eksterminację Jedi. Po szczegóły zaprasza do oglądania i nacieszenie oczu pięknymi scenami.

Na frontach wielkiej, międzygalaktycznej wojny pomiędzy dobrem i złem młodsi i starsi fani Gwiezdnych Wojen spotkają swoich ulubionych bohaterów, takich jak Anakin Skywalker, Obi-Wan Kenobi i Padmé Amidala, a także zupełnie nowe postaci, jak padawański uczeń Anakina, Ahsoka. Bezlitośni najeźdźcy – pod wodzą Palpatine’a, Hrabiego Dooku i Generała Grievousa – zamierzają zagarnąć władzę nad galaktyką. Stawka jest wysoka, a los wszechświata Gwiezdnych Wojen znowu spoczywa w rękach nieustraszonych Rycerzy Jedi. Ich śmiałe wyczyny ożywiają dynamiczne bitwy i prowadzą do zaskakujących zwrotów akcji, które wypełniają Gwiezdne Wojny: Wojny Klonów.

Premiera w Stanach 15 sierpani, w Polsce 26 września 2008 roku.

Szerzej pisałem TUTAJ i TUTAJ. Zapraszam do oglądania.