Szalona domatorka, fanka amerykańskiego kina grozy i science-fiction

Marvel Studios pracuje nad kolejnym filmem - to ''World War Hulk'' 0

Jak donoszą zagraniczne media Marvel Studios pracuje nad kolejnym filmowym projektem. Tym razem swój solowy występ miały dostać Hulk. To dobre wieści, tym bardziej, iż ten wielki zielony stwór tak naprawdę nie ma żadnego własnego filmu w pełni należącego do MCU.

fragment okładki ''World War Hulk''

Marvel chce zrealizować film oparty na popularnej komiksowej serii noszącej tytuł World War Hulk. Wielu fanów graficznych powieści uważa ją wręcz za kultową i za najważniejszą z tych, w których występuje postać Bruce’a Bannera aka Hulka.

Marvel oraz Disney mają pełne prawa do postaci Hulka, a więc stworzenie takiego filmu jest całkiem możliwe. Z pewnością film ten byłby epickim wydarzeniem, a komiksowa seria posiada naprawdę wielki potencjał, który można by przenieść na kinowy ekran.

Jak na razie projekt ten jest w początkowej fazie, ale jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, to jego produkcja miałaby rozpocząć się już w przyszłym roku.

Ostatnio motyw Hulka dość często pojawia się w produkcjach Marvela. Zielonego giganta mogliśmy zobaczyć w Shang-Chi i legenda dziesięciu pierścieni, w A gdyby…?, a na swoją premierę oczekuje serial She-Hulk, w którym z pewnością jego postać się pojawi.

Co o tym sądzicie? Chcielibyście solowy film o Hulku taki który naprawdę wprowadzi tą postać do MCU?

Źrodło: ComicBookMovie

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 4

Bercik022

"Chcielibyście solowy film o Hulku taki który naprawdę wprowadzi tą postać do MCU?" nie rozumiem tego zdania. To co Hulka nie ma w MCU???? Przecież Incredible Hulk należy do MCU, tyle że później zmienili aktora ale i tak wracali do tego motywu, chociaż by w "What if?"

@Bercik022 film ten tak naprawdę nigdy nie został uznany za pełnoprawnie należący do MCU

@JustynaMacugowska Jak to nie, należał do fazy pierwszej, przecież nawet po napisach jest scena z Tonym Starkiem.
https://en.wikipedia.org/wiki/Marvel_Cinematic_Universe:_Phase_One
Studio się nie dogadało potem tylko z Edwardem Nortonem a tak to wszystko jest to samo uniwersum. Jeśli chodzi o filmy przed zakupem Marvela przez Disneya to też można iść tokiem myślenia, że pierwsze Avengers nie należy do MCU bo było robione dla Paramount Pictures.

john6

serial Loki posiada już zielone napisy, a zatem czyżby / domyślając się / pokątnie można spodziewać się czegoś zielonego w kolejnych wydaniach ? oczywiście na końcu serialu po napisach "coś jest" ale nie chcę psuć komuś oglądania ;)

Proszę czekać…