Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Netflix zamawia dwa sequele "Czerwonej noty" 0

Raczej nikogo nie powinno to zaskoczyć. Platforma Netflix zamówiła dwie kontynuacje swojego zeszłorocznego hitu – Czerwona nota.

"Czerwona nota"

Jeśli oglądaliście Czerwoną notę to wiecie, że zakończenie filmu sugerowało nam dalsze przygody głównych bohaterów. Tak też się stanie. Deadline informuje, że platforma streamingowa Netflix jest w trakcie opracowywania dwóch kontynuacji, które mają być kręcone w przyszłym roku. Dwayne Johnson, Ryan Reynolds i Gal Gadot są gotowi powtórzyć swoje role, podobnie zresztą, jak Rawson Marshall Thurber, który miałby powrócić jako reżyser.

Oczywiście wspomniane trio ma ponownie grać pierwsze skrzypce na ekranie, jednak producent chce, aby marka rozwijała się. Twórcy mają dodać nowe postacie, aby urozmaicić film o napadach, przypominający serię "Oceans Eleven".

Pomimo tego, że krytycy nie byli zachwyceni filmem, Czerwona nota odniosła ogromny sukces na platformie. Widzowie chętnie sięgali po ten tytuł. W niecały miesiąc po premierze film osiągnął wynik 328,8 mln godzin oglądania, przewyższając poprzedni rekord należący do Nie otwieraj oczu (282 mln godzin oglądania). Dane pokazały również, że 50% wszystkich subskrybentów na całym świecie obejrzało film, który nadal znajduje się na liście 10 najpopularniejszych filmów Netflixa w 94 krajach.

Źrodło: Deadline

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

JustynaMacugowska

Jeśli tylko sequele zostaną utrzymane w takim tonie jak jedynka to sukces wśród widzów murowany :)

Proszę czekać…