Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

"Ojciec chrzestny" wraca do kin z okazji 50. rocznicy! Zobaczcie zwiastun odrestaurowanej wersji klasyka! 1

Ojciec chrzestny ponownie zawita na wielki kinowy ekran. Wszystko z powodu 50. rocznicy premiery jednego z najwybitniejszych filmów w historii kina!

Marlon Brando - "Ojciec chrzestny"

Z okazji 50. rocznicy nagrodzonego przez Francisa Forda Coppoli arcydzieła zatytułowanego Ojciec chrzestny, Paramount Pictures ogłosiło, że film będzie miał limitowaną premierę kinową w Dolby Vision od 25 lutego 2022 roku. Produkcja będzie prezentowana w Dolby Cinema w AMC Theatres w USA, a także poza granicami Stanów Zjednoczonych. Dodatkowo wszystkie trzy filmy z epickiej trylogii zostały pieczołowicie odrestaurowane pod kierownictwem Coppoli i zostaną po raz pierwszy udostępnione w rozdzielczości 4K Ultra HD od 22 marca 2022 roku.

Poniżej możecie rzucić okiem na zwiastun w 4K oraz plakat promujące to szczególne wydarzenie.

Ojciec Chrzestny to szczery, brutalny i poruszający portret sycylijskiej rodziny, która desperacko stara się zachować swoje wpływy w pełnej korupcji, oszustw i zdrady powojennej Ameryce. Coppola rozpoczyna swą legendarną trylogię po mistrzowsku balansując, ukazując zarówno prywatne życie rodziny Corleone, jak i ciemne interesy, w jakie jest zaangażowana. Oparty na bestsellerowej powieści Mario Puzo.

Źrodło: Paramount Pictures

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…