Szalona domatorka, fanka amerykańskiego kina grozy i science-fiction

''The Winchesters'' - nowy materiał promujący serial 0

Za niecałe dwa miesiące na The CW zadebiutuje serial The Winchesters będący prequelem 15-sezonowego Nie z tego świata mającego wiernych fanów na całym świecie. W sieci zadebiutował właśnie nowy zwiastun serialu dający nam spojrzenie na głównych bohaterów i liczne potwory.

''The Winchesters''

Jak zapowiadają twórcy serial da nam nadprzyrodzoną historię miłosną. The Winchesters skupi się na rodzicach Deana i Sama Winchesterów – Johnie i Mary. Ma to być epicka, nieopowiedziana do tej pory historia miłosna, o tym jak John spotkał Mary i postawił wszystko na szali, aby nie tylko ocalić swoją wielką miłość, ale i cały świat.

W The Winchesters powraca Jensen Ackles, jako narrator, który opowiada niezwykłą historię swoich rodziców. W założycieli rodu Winchester wcielają się Meg Donnelly i Drake Rodger. Scenariusz do serialu The Winchesters napisał Robbie Thompson.

Nie z tego świata to serial, który doczekał się, aż 15 sezonów. Emitowany był od 2005 do 2020 roku. Opowiada on o losach rodzeństwa – Deana i Sama, którzy odnajdują swoje powołanie w trakcie poszukiwania ojca, który od 22 lat polował na istniejące na świecie zło.

Premiera The Winchesters już 11 października.

Źrodło: Collider

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…