Szalona domatorka, fanka amerykańskiego kina grozy i science-fiction

Walka między dobrem i złem w zwiastunie ''The Devil Conspiracy'' 0

Za pośrednictwem wytwórni Samuel Goldwyn Films w sieci zadebiutował pierwszy zwiastun nadchodzącego horroru science fiction The Devil Conspiracy. Produkcja ukaże nam odwieczną walkę między dobrem a złem. Czy uda się ludziom stworzyć własnego antychrysta?

fragment plakatu promującego film ''The Devil Conspiracy''

Potężna firma biotechnologiczna wchodzi w posiadanie przełomowej technologii. Pozwala ona klonować ludzi posiadając jedynie kilka fragmentów z ich DNA. Jak się okazuje za firmą tą swoją sataniści, którzy kradną całun Jezusa Chrystusa, co wprowadza ich w stan posiadania DNA Zbawiciela. Klon Chrystusa ma posłużyć jako ostateczna ofiara dla diabła. Ich plany pragnie unicestwić Archanioł Michał, który schodzi na Ziemię i nie cofnie się przed niczym, aby zakończyć ten diabelski spisek.

Oto zwiastun i plakat filmu:

The Devil Conspiracy wyreżyserował Nathan Frankowski na podstawie scenariusza napisanego przez Eda Alana. W rolach głównych występują Alice Orr-Ewing, Joe Doyle, Eveline Hall, Peter Mensah, Joe Anderson, Brian Caspe i James Faulkner.

Sądzimy, że widzowie pokochają ten ekscytujący i epicki obraz bitwy między niebem a piekłem

powiedział szef wytwórni Peter Goldwyn.

Premiera filmu The Devil Conspiracy zaplanowana jest na 13 stycznia 2023 roku. Światową premierę produkcja ta miała we wrześniu tego roku na Brussels International Fantastic Film Festival.

Źrodło: ComingSoon

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

Bercik022

Ostatnio oglądałem kilka takich crapów z nudów w sumie i prawie każdy miał naprawdę dobry pomysł ale realizacja i reżyseria oraz dobór aktorów to nawet dnem nie da się nazwać. Często właśnie takie scenariusze giną w takich wytwórniach. Dajmy na to takie filmy jak "Gaia" z 2021, "On the line", "In the Shadow of the Moon" z 2019 czy "Cut Throat City" gdzie tutaj nawet gra Ethan Hawke. Wszystko to są tak duże gnioty ale gdyby te scenariusze jednak dać komuś lepszemu to mogły by wyjść niezłe perełki. Dajmy przykład "Solace" z 2015, jest to dla mnie naprawdę dobry film, podobno jest to przerobiony scenariusz do kontynuacji "Siedem" ale widać jak na dłoni, że jednak głównym źródłem scenariusza jest "Next" z Cagem xD

Proszę czekać…