Linda Hamilton w Terminator: Ocalenie? 0

Pojawiły się informacje, jakoby mielibyśmy ją zobaczyć w czwartej części

Przeważnie pogłosek tu nie umieszczamy, ale według znalezionych informacji jest duże ziarno prawdy. Pewien serwis powołując się na anonimowe, lecz wiarygodne źródło powiedział, że możemy zobaczyć Linde Hamilton w Terminator: Ocalenie w roli Sary Connor. Najpewniej byłoby to w migawkach z przeszłości.

Terminator: OcalenieTerminator: Ocalenie

Jakiś czas potem, reprezentant aktorki stwierdził, że nic o tym nie wiedzą, lecz czy aby na pewno?

Byłaby to naprawdę mile widziana postać.

Film reżyseruje McG, mający na swoim koncie Aniołki Charliego. Scenariusz stworzyli John D. Brancato i Michael Ferris, a poprawki naniósł Paul Haggis – scenarzysta nowego(Quantum of Solace) i poprzedniego Bonda (Casino Royale). Ostatnio reżyser na Comic Con ogłosił, że prawdziwym scenarzystą i zarazem na pewno ostatnim jest Jonathan Nolan (Mroczny Rycerz), który obecnie nad nim poważnie pracuje. Zdjęcia do obrazu robi Shane Hurlbut (Błękitna głębia, Męski Sport).

W obsadzie znaleźli się Sam Worthington, Anton Yelchin i Moon Bloodgood, Common, Chris Browning iBryce Dallas Howard. Rolę głównego bohatera – Johna Connora gra Christian Bale, którego już niedługo zobaczymy w najnowszym Batmanie The Dark Knight. Co ciekawe na ekranie pojawi się również Helena Bonham Carter, która zagra małą, lecz decydująca rolę.

Tym razem, John Connor wraz z przyszłą żoną Kate Brewster i pomocą reszty ocalałych ludzi stawią czoła zbuntowanym maszynom. Wraz z rozwojem akcji okazuje się, że jeden z członków ruchu oporu jest zdrajcą skrywającym mroczną tajemnicę.

Premiera 22 maja 2009 roku. W Polsce film zobaczymy 5 czerwca 2009 roku.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…