Polski Top Gun - zwiastun nowego serialu Netflixa "Dziewczyna i kosmonauta" 1

Doczekaliśmy się pierwszego pełnego zwiastuna nowego polskiego serialu zatytułowanego Dziewczyna i kosmonauta, stworzonego dla Netflixa. Trzeba przyznać, że momentami zapowiedź mocno przypomina kultowy Top Gun.

baner promujący serial "Dziewczyna i kosmonauta"

Dwaj piloci F-16, a prywatnie przyjaciele, Nikodem i Bogdan, konkurują o serce pięknej Marty oraz o to, który z nich poleci w kosmos. Rywalizację wygrywa Niko, jednak z powodu niewyjaśnionej awarii powraca z misji dopiero po 30 latach. Pomimo upływu lat na Ziemi, wiek ocalałego kosmonauty zatrzymał się w dniu startu. Podczas gdy Niko myśli tylko o Marcie, świat pragnie poznać tajemnicę jego wiecznej młodości.

W rolach głównych wystąpią Vanessa Aleksander, Andrzej Chyra, Magdalena Cielecka, Jędrzej Hycnar, Jakub Sasak, Magdalena Boczarska, Grzegorz Damięcki, czy Anna Cieślak. Za sterami produkcji stoi Bartosz Prokopowicz, którego kojarzymy z takich filmów jak Narzeczony na niby, czy Szczęścia chodzą parami. Scenariusz napisała Agata Malesińska, która ostatnio pracowała nad mini-serią W głębi lasu, a za zdjęcia odpowiada Jeremi Prokopowicz znany m.in. z serialu Diagnoza.

Producentami są Olga Cerkaska i Bartosz Cerkaski, natomiast kierownikiem produkcji jest Iwona Polak. Premiera serialu w Netflixie planowana jest na 17 lutego 2023 roku.

Źrodło: Netflix

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

Bercik022

Jaki kraj taki Top Gun. Boże kto montował ten zwiastun xD na końcu brakowało "bądź sobą Chanel nr 5".

Proszę czekać…