Po niespodziewanym sukcesie "Nie patrz w dół" ruszyły prace nad jego sequelem 0

Brytyjski producent Tea Shop Productions i reżyser filmu Scott Mann rozmawiają o kontynuacji filmu Nie patrz w dół i obecnie omawiają pomysły i propozycje na sequel.

kadr z filmu "Nie patrz w dół"

Prace nad kolejny filmem ruszyły po tym jak produkcja odniosła sukces zarówno na rynkach cyfrowych, jak i w serwisach streamingowych. W sumie film zarobił 22 miliony dolarów przy budżecie wynoszącym zaledwie 5 milionów dolarów. Nie patrz w dół pojawił się w usługach przesyłania strumieniowego, debiutując w serwisie Netflix na rynkach międzynarodowych i plasując się w pierwszej dziesiątce podczas swojego debiutu w czterech krajach. Film jest dostępny w naszym kraju w serwisie Player. Produkcja sequela ma rozpocząć się jeszcze w tym roku.

Bohaterkami filmu są Becky i Hunter – dwie przyjaciółki i amatorki mocnych wrażeń – postanawiają wspiąć się na nieczynny maszt telewizyjny. Dla Becky, która rok wcześniej straciła męża podczas wspinaczki, ma być to sposób na przepracowanie traumy. Niestety, bohaterki zostają uwięzione na samym szczycie. Czy uda im się z powrotem zejść na ziemię? Jeśli popełnią błąd, czeka ich upadek z wysokości 600 metrów.

W głównych rolach wystąpiły Virginia Gardner oraz Grace Caroline Currey.

Poniżej prezentujemy zwiastun filmu Nie patrz w dół.

Źrodło: Deadline

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…