Zobacz jakie polskie produkcje zadebiutują na Netflixie w 2023 roku 0

Przed nami miesiące pełne emocji z polskimi filmami i serialami. Zobaczymy adaptacje znanych polskich powieści, rodzinne emocje, sensacyjne intrygi i sekrety, nastoletnie dylematy, kobiecą odwagę czy trudne procesy poszukiwania własnej tożsamości. Te produkcje zobaczymy na Netflixie, zobaczcie materiał promujący.

kadr z filmu "Pan samochodzik"

Wśród nadchodzących polskich seriali znajdują się: Informacja zwrotna (reż. Leszek Dawid), Infamia (reż. Anna Maliszewska, Kuba Czekaj), oraz Absolutni debiutanci (reż. Kamila Tarabura, Katarzyna Warzecha).

Natomiast wśród polskich filmów fabularnych znajdziemy takie tytuły jak: Znachor (reż. Michał Gazda), Fanfik (reż. Marta Karwowska), Pan Samochodzik i Templariusze (reż. Antoni Nykowski), Dzień Matki (reż. Mateusz Rakowicz), Freestyle (reż. Maciej Bochniak), Fenomen (reż. Maciej Barczewski), Gorzko, gorzko (reż. Tomasz Konecki), Miłość do kwadratu bez granic (reż. Filip Zylber), Operacja Soulcatcher (reż. Daniel Markowicz).

Źrodło: Netflix

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

Chemas

Jestem fanem Pana Samochodzika od małego prawie. Jestem aktywnym członkiem Forum Miłośników Pana Samochodzika. Jestem można powiedzieć fanatykiem. Jak to zepsują, to nie wiem, a mam przeczucie, że tak będzie, bo już sam opis fabuły nie nastraja dobrze. W sieci huczy od nowinek. Podoba mi się bardzo obsadzenie za pana Tomasza Janowskiego. Pasuje, do tego dobry aktor. Źle tylko, że Netflix zaczął akurat od tej części kanonu, ponieważ jest pierwowzór w postaci kultowego serialu z Mikulskim.
Mam jednak nadzieję, że źle nie będzie, chociaż wszystkiego jestem w stanie się spodziewać po tej platformie. Już raczej pewne, że zamiast trzech harcerzy będzie trójka mieszana :)

Proszę czekać…