Czy nastąpi restart Daredevila? 0

W niedawno udzielonym wywiadzie, jeden z szefów wytwórni Fox – Tom Rothman, zdradził, że studio zastanawia się nad wznowieniem filmowej serii przygód o tym niewidomym superbohaterze.

Pierwsza wersja historii o Daredevilu z 2003 roku, według wielu opinii, okazała się w klęską filmową jak i finansową. Z tego powodu porzucono na kilka lat pomysł kolejnych filmowych adaptacji tego komiksu. Dopiero teraz, kiedy to ekranizacje komiksów, jeden po drugim odnoszą olbrzymie sukcesy, odkurzono pomysł na kolejny film z tym bohaterem i postanowiono dać kolejną szansę Mattowi Murdockowi.

Daredevil/Matt MurdockDaredevil/Matt Murdock

Bardzo poważnie myślimy o restarcie filmowej historii o Daredevilu – powiedział w wywiadzie Tom Rothman.Patrząc jaki sukces odniósł najnowszy Hulk, a też był na nowo przedstawiany, sądzę, że jest to możliwe w przypadku DD i uważam, że publiczność da mu drugą szansę. Chyba najlepszym przykładem jest Batman Begins – pierwszy film Nolana o Mrocznym Rycerzu, który zapoczątkował kapitalną serię. Musiał odczekać swoje by trafić w odpowiednim czasie do widzów. Musiał znaleźć wizjonera, twórcę, który będzie potrafił na nowo przedstawić całą historię, jednocześnie realizując swoją wizję. Taką osobą w przypadku Batmana był Chris Nolan. Chcemy tego samego, także dla Daredevila i postaramy się zatrudnić kogoś, kto swoją wizją porwałby tłumy do kin.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

Quagmire 2008-10-06

Sukces finansowy Mrocznego rycerza pozwala wierzyć, w te słowa, i w dobry poziom przyszłych ekranizacji

Proszę czekać…