Wzruszający Clint i żałosny Zac

Zapraszamy do najnowszego przeglądu zwiastunów z minionego tygodnia do nadchodzących premier.

Gran TorinoGran Torino

Gran Torino – USA: 17.12.2008 (Zwiastun

W Gran Torino, Eastwood gra Walta Kowalskiego, rasistowskiego weterana wojny w Korei, ktory niechętnie nawiązuje kontakty ze swoimi sąsiadami – rodziną azjatyckich emigrantów. Aktor opisuje postać graną w filmie jako niepowtarzalną i prawdopodobnie kontrowersyjną.

Gram dziwaka, prawdziwego rasistę… To chyba odpowiednia pora w moim życiu, aby pisać się na coś takiego, bo jak skończysz 70tkę, to niewiele już ci mogą zrobić. Ale to też historia o odkupieniu. Rodzina państwa Hmong wprowadza się obok domu głównego bohatera, a on – weteran z Korei, patrzy na wszystkich Azjatów z jednakową pogardą. Stopniowo jednak zaprzyjaźnia się z nimi, choć sam nadal nie utrzymuje kontaktów z własną rodziną

!http://gfx1.fdb.pl/lvd7ds(Soul Men )!

Soul Men – USA: 07.11.2008 (Klipy

Bohaterami filmu jest dwóch muzyków, którzy w przeszłości grali w jednym zespole, jednak skłóceni, nie rozmawiali ze sobą już prawie 20 lat. Po wielu latach spotykają się by uczcić pamięć zmarłego kolegi zgadzają się wyjechać razem na trasę, która będzie hołdem dla ich zmarłej niedawno wokalistki.

My Bloody Valentine 3-DMy Bloody Valentine 3-D

My Bloody Valentine 3-D – USA: 16.01.2009 (Zwiastun

Remake horroru z 1981 roku. Tom (Jensen Ackles), przystojny mężczyzna z zasadami, wraca do domu w Harmony po 10 latach po tym jak 22 ludzi zostało zamordowanych w dniu św.

Walentego. Wracając do Montany, Tom uświadamia sobie, że wciąż czuje coś do swojej pierwszej miłości – Sarah (Jaime King), zarazem dowiadując się, że jest podejrzany o morderstwo…

The InternationalThe International

The International – USA: 13.01.2009 Polska: 20.02.2009 (Międzynarodowy Zwiastun

Agent Interpolu Louis Salinger (Clive Owen) oraz asystentka prokuratora generalnego Eleanor Whitman (Naomi Watts) za wszelką cenę pragną doprowadzić przed oblicze sprawie

dliwości władze jednego z najpotężniejszych banków świata. W trakcie śledztwa, które prowadzi ich z Berlina do Mediolanu, Nowego Jorku i Is

tambułu, Salinger i Whitman odkrywają nielegalną działalność banku polegającą m.in. na praniu brudnych pieniędzy, handlu bronią i próbach destabilizacji rządów. Ich nieustępliwość sprawia, że ryzykują własnym życiem, władze banku nie wahają się bowiem nawet przed morderstwem, aby kontynuować finansowanie terroru i działań wojennych.

Świetnie zapowiadający się film reżyserii Toma Tykwera, znanego z Pachnidła, genialnej ekranizacji, genialnej książki.

Friday the 13thFriday the 13th

Friday the 13th (Piątek trzynastego – USA: 13.02.2009 – (Pełny zwiastun
Obóz nad kryształowym jeziorem znów otwarty! Młodzi opiekunowie proponują uczestnikom gry i zabawy. Jest także ktoś, kto zaproponuje im grę zwaną zabijaniem.
Powyższy opis pochodzi z orginalnego filmu Piątek trzynastego, którego remakiem jest Friday the 13th. Pierwszy zwiastun do filmu (tylko wersja bootleg) pojawił się kilka dni temu zaprezentowany na gali rozdania Nagród Scream. Teraz mamy już pełną zapowiedź prezentującą się wyjątkowo ciekawi.

Bride WarsBride Wars

Bride Wars (Ślubne wojny – USA: 09.01.2009 – (Zwiastun

Opowieść o dwójce najlepszych przyjaciółek, które przygotowują się do ślubów w eleganckim hotelu Plaza w Nowym Jorku. Błąd w rezerwacji powoduję, iż terminy obu wesel są zbieżne. To powoduje konflikt pomiędzy koleżankami, w której nie zawahają się użyć wszystkich dostępnych środków. Wygraną będzie możliwość zorganizowania wesela.

Najnowsza komedia romantyczna Gary’ego Winick’a (twórcy „Dziś 13, jutro 30”) z udziałem Kate Hudson oraz pięknej Anny Hathaway.

!http://gfx1.fdb.pl/qvd7ds(Notorious )!

Notorious – USA: 16.01.2009 (Drugi zwiastun

Notorious B.I.G – artysta sceny hip-hopowej, znany również jako Biggie Smalls. Jednak jego prawdziwe imię to Christopher Wallace. Był najbardziej znany na scenie hip-hopowej na Wschodnim Wybrzeżu. Zginął zastrzelony w Los Angeles. Muzyka miała silny wpływ na jego dorastanie i całe życie. Film pokazuje wiele wcześniej nieznanych historii z jego życia.

Last Chance HarveyLast Chance Harvey

Last Chance Harvey – USA: 23.01.2009- (Zwiastun

Opowieści o pewnym pechowcu, który oczekując w Londynie na ceremonię ślubną córki poznaje pewną miłą panią w średnim wieku…

Seventeen AgainSeventeen Again

Seventeen Again – USA: 14.04.2009 (Zwiastun

Opowieść o pewnym mężczyźnie, któremu nie bardzo powiodło się w życiu. Pewnego dnia budzi się jako siedemnastolatek i ma szansę zmienić wszystko, co dotychczas mu nie wyszło.

Zachęcam również do obejrzenia pozostałych zwiastunów, o których pialiśmy osobno:


Marcin Moszyk
Say hello to my little friend ;>