Say hello to my little friend ;>

Wzruszający Clint i żałosny Zac 0

Zapraszamy do najnowszego przeglądu zwiastunów z minionego tygodnia do nadchodzących premier.

Gran TorinoGran Torino

Gran Torino – USA: 17.12.2008 (Zwiastun

W Gran Torino, Eastwood gra Walta Kowalskiego, rasistowskiego weterana wojny w Korei, ktory niechętnie nawiązuje kontakty ze swoimi sąsiadami – rodziną azjatyckich emigrantów. Aktor opisuje postać graną w filmie jako niepowtarzalną i prawdopodobnie kontrowersyjną.

Gram dziwaka, prawdziwego rasistę… To chyba odpowiednia pora w moim życiu, aby pisać się na coś takiego, bo jak skończysz 70tkę, to niewiele już ci mogą zrobić. Ale to też historia o odkupieniu. Rodzina państwa Hmong wprowadza się obok domu głównego bohatera, a on – weteran z Korei, patrzy na wszystkich Azjatów z jednakową pogardą. Stopniowo jednak zaprzyjaźnia się z nimi, choć sam nadal nie utrzymuje kontaktów z własną rodziną

!http://gfx1.fdb.pl/lvd7ds(Soul Men )!

Soul Men – USA: 07.11.2008 (Klipy

Bohaterami filmu jest dwóch muzyków, którzy w przeszłości grali w jednym zespole, jednak skłóceni, nie rozmawiali ze sobą już prawie 20 lat. Po wielu latach spotykają się by uczcić pamięć zmarłego kolegi zgadzają się wyjechać razem na trasę, która będzie hołdem dla ich zmarłej niedawno wokalistki.

My Bloody Valentine 3-DMy Bloody Valentine 3-D

My Bloody Valentine 3-D – USA: 16.01.2009 (Zwiastun

Remake horroru z 1981 roku. Tom (Jensen Ackles), przystojny mężczyzna z zasadami, wraca do domu w Harmony po 10 latach po tym jak 22 ludzi zostało zamordowanych w dniu św.

Walentego. Wracając do Montany, Tom uświadamia sobie, że wciąż czuje coś do swojej pierwszej miłości – Sarah (Jaime King), zarazem dowiadując się, że jest podejrzany o morderstwo…

The InternationalThe International

The International – USA: 13.01.2009 Polska: 20.02.2009 (Międzynarodowy Zwiastun

Agent Interpolu Louis Salinger (Clive Owen) oraz asystentka prokuratora generalnego Eleanor Whitman (Naomi Watts) za wszelką cenę pragną doprowadzić przed oblicze sprawie

dliwości władze jednego z najpotężniejszych banków świata. W trakcie śledztwa, które prowadzi ich z Berlina do Mediolanu, Nowego Jorku i Is

tambułu, Salinger i Whitman odkrywają nielegalną działalność banku polegającą m.in. na praniu brudnych pieniędzy, handlu bronią i próbach destabilizacji rządów. Ich nieustępliwość sprawia, że ryzykują własnym życiem, władze banku nie wahają się bowiem nawet przed morderstwem, aby kontynuować finansowanie terroru i działań wojennych.

Świetnie zapowiadający się film reżyserii Toma Tykwera, znanego z Pachnidła, genialnej ekranizacji, genialnej książki.

Friday the 13thFriday the 13th

Friday the 13th (Piątek trzynastego – USA: 13.02.2009 – (Pełny zwiastun
Obóz nad kryształowym jeziorem znów otwarty! Młodzi opiekunowie proponują uczestnikom gry i zabawy. Jest także ktoś, kto zaproponuje im grę zwaną zabijaniem.
Powyższy opis pochodzi z orginalnego filmu Piątek trzynastego, którego remakiem jest Friday the 13th. Pierwszy zwiastun do filmu (tylko wersja bootleg) pojawił się kilka dni temu zaprezentowany na gali rozdania Nagród Scream. Teraz mamy już pełną zapowiedź prezentującą się wyjątkowo ciekawi.

Bride WarsBride Wars

Bride Wars (Ślubne wojny – USA: 09.01.2009 – (Zwiastun

Opowieść o dwójce najlepszych przyjaciółek, które przygotowują się do ślubów w eleganckim hotelu Plaza w Nowym Jorku. Błąd w rezerwacji powoduję, iż terminy obu wesel są zbieżne. To powoduje konflikt pomiędzy koleżankami, w której nie zawahają się użyć wszystkich dostępnych środków. Wygraną będzie możliwość zorganizowania wesela.

Najnowsza komedia romantyczna Gary’ego Winick’a (twórcy „Dziś 13, jutro 30”) z udziałem Kate Hudson oraz pięknej Anny Hathaway.

!http://gfx1.fdb.pl/qvd7ds(Notorious )!

Notorious – USA: 16.01.2009 (Drugi zwiastun

Notorious B.I.G – artysta sceny hip-hopowej, znany również jako Biggie Smalls. Jednak jego prawdziwe imię to Christopher Wallace. Był najbardziej znany na scenie hip-hopowej na Wschodnim Wybrzeżu. Zginął zastrzelony w Los Angeles. Muzyka miała silny wpływ na jego dorastanie i całe życie. Film pokazuje wiele wcześniej nieznanych historii z jego życia.

Last Chance HarveyLast Chance Harvey

Last Chance Harvey – USA: 23.01.2009- (Zwiastun

Opowieści o pewnym pechowcu, który oczekując w Londynie na ceremonię ślubną córki poznaje pewną miłą panią w średnim wieku…

Seventeen AgainSeventeen Again

Seventeen Again – USA: 14.04.2009 (Zwiastun

Opowieść o pewnym mężczyźnie, któremu nie bardzo powiodło się w życiu. Pewnego dnia budzi się jako siedemnastolatek i ma szansę zmienić wszystko, co dotychczas mu nie wyszło.

Zachęcam również do obejrzenia pozostałych zwiastunów, o których pialiśmy osobno:

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 12

Trophy

Jakoś trapi mnie uczucie, że sam film "Piątek 13" również będzie się nadawał do "spuszczenia w kiblu". No ale poczekamy i ocenimy.

Ronaldinho Trophy

Dla mnie dotychczas nie ma takich podstaw. Przede wszystkim utrzymuje mnie w dobrej myśli reżyser, który zrobił świetny remake "Teksańskiej masakry", do tego bardzo, bardzo obiecujący zwiastun, ostatnia scena wymiata! Zastanawiam się czy biegający Jason może być straszniejszy od tego idącego szybkim krokiem. Jakby nie patrzeć od części czwartej (dla mnie najlepsza) seria prezentowała równie pochyłą, aczkolwiek ciągle przyjemnie się oglądało Jasona dopisującego na swoje konto kolejne ofiary. Ten film będzie co najmniej dobry, ze względu na Jasona, który prezentuje się bardzo dobrze.

Michal_Dajer

Jeśli chodzi o nowości trailerowe to cieszy mnie taki cykl, który mam nadzieje systematycznie będzie się pojawiał u nas. Bo niekiedy tyle wychodzi zwiastunów, że ciężko trafić na coś fajnego.

Tak. Przegląd zwiastunów będzie pojawiał się w soboty jako temat dnia. I o ile nie będzie innych pomysłów to w obecnej formie ;)

Właśnie – chcecie odtwarzacze zwiastunów w wiadomości czy tak jak to teraz jest w odnośniku do strony filmu?

Czudi Marcin_Moszyk

Bardziej mi odpowiada na stronie z wiadomością; inaczej nie chce mi się klikać;)

Czudi

Zastanawiam się dlaczego czasami są trzy w ciągu jednej doby, a nie jeden na mniej więcej 24h?
Newsy ukazują się podobnie; jak dwóch lub trzech redaktorów zacznie dodawać to potrafią w ciągu godziny (rzadko, ale rejestrowałem takie przypadki;) zniknąć ze strony głównej:D

Michal_Dajer Czudi

W kwestiach "tematu dnia" to staramy się aby był jeden temat na jeden dzień choć tutaj sporo zależy od tematu, jeśli jest coś bardzo interesującego, godnego zwrócenia uwagi to pojawia się.

Jeśli chodzi o newsy to często zdaje się tak, że dany news zniknie ze strony głównej w miarę szybko. Ale tutaj polecam szczególnie zakładkę "wiadomości" gdzie można swobodnie przeczytać każdą informacje z danego dnia.

Marcin_Moszyk Czudi

Odpowiedź jest prosta. Ten temat dnia miałem uszykowany i zamierzałem dodać go dzisiaj rano. Niespodziewanie pojawił się jednak zwiastun "Gran Torino" – na który czekałem od dawna więc stwierdziłem, że lepiej będzie go dodać do tego tematu dnia i ustawić od razu niż pisać osobną wiadomość, która szybko by znikła.

Czudi Michal_Dajer

Tak przypuszczałem;)
Z zakładką wiadomości, to jest tak, że zagląda się tam raczej rzadko, ale może to tylko ja;p
Ogólnie działu wiadomości chcę Wam wszystkim pogratulować, bo moim zdaniem jest duży progres

Ronaldinho

Powtórzę się ’ Świetne zapowiedzi, jednakże opis do "Piątku 13" nadaje się do spuszczenia w kiblu. ’

Przepraszam co Ci się znowu nie podoba? Orginalny opis z imdb jest moim zdaniem jeszcze bardziej debilny, a ten pochodzi z naszej strony więc…

Na IMDB nie ma oryginalnych opisów, w tym przypadku są trzy – http://imdb.com/title/tt0080761/plotsummary Każdy z nich brzmi kilka razy lepiej niż ten tutaj, to że jest na fdb i jest opisem dystrybutora, nie znaczy, że trzeba go na każdym kroku rozpowszechniać. Zarówno na fdb i IMDB, nie wiem dlaczego, widzisz tylko jeden opis.

To w końcu temat dnia.

Proszę czekać…