http://vimeo.com/mironkundzicz

Hostel powraca 0

Eli Roth zapowiedział, że zacznie kręcić Hostel 2 we wrześniu tego roku, w studiu Barrandov w Pradze, oraz innych lokacjach niedaleko Pragi.

Reżyser wspominał też, że chętnie zrobiłby zdjęcia w Rzymie i ponownie na Słowacji, jeśli oczywiście pozwolą mu tam wrócić. Słowacy nie byli zachwyceni portetem swojego państwa, przedstawionym w pierwszej części Hostel.

Hostel /UIPHostel /UIP

Akcja sequelu skupi się na trzech kobietach i rozpocznie się innaczej niż pierwszy film. Wszystko zacznie się od ciemności i strachu, który będzie towarzyszył bohaterkom przez cały obraz.

Eli RothEli Roth

Kiedy Roth skończy pracę nad Hostel 2 zabierze się za filmową wersję powieści Stephena Kinga,() CellCell. Zdjęcia mają się rozpocząć następnej wiosny.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 3

LumiDee

Jakoś pierwsza część 'Hostel' nie podobała mi się. Kiepska, mimo, że specjalnie poszłam do kina o 23, żeby się chociaż wystraszyć. Cóż, zawiodłam się…

leprechan

czyli poczatek nie bedzie jak eurotrip… to pewnie koncowke zrobia mniej mroczna i ponownie a’la eurotrip, ale komu sie takie cos krecic? jeszcze pare takich filmow roth’a i chyba nazwe go nowym uwe :D

srebrny

Pierwsza czesc byla kiepska pewnie druga bedzie jeszcze gorsza

Proszę czekać…