Remake Oni żyją! 0

Strike Entertainment chce zrobić remake kultowego filmu sci-fi Johna Carpentera z 1988 roku, Oni żyją

<!— @page { size: 21cm 29.7cm; margin: 2cm } —>

Kultowy film Johna Carpentera z 1988 roku, Oni żyją doczeka się remakiem. Universal i gałąź studia, Strike Entertainment negocjują zakupienie praw.

Marc Abraham i Eric Newman będą produkować, a Shep Gordon oraz Carpenter będą producentami wykonawczymi.

Przybysze z obcej planety wcielając się w postaci szanowanych biznesmenów okupują miasto. Za pomocą ukrytych sygnałów chcą przekształcić ludzi w bezwolnych konsumentów. Jedynie przez specjalne okulary Nada (Roddy Piper) można zobaczyć kim są naprawdę zacni mieszkańcy. Nad podejmuje walkę z przybyszami z innego świata.

Strike odnosił sukcesy w remake’ach. W 2004 roku zrobili Świt żywych trupów, a teraz pracują nad remakiem Coś Carpentera.

Oni żyjąOni żyją

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 2

mysza_007

no ja mam nieco inne podejście…ogladalem "oni żyją" `88 i w ogole mnie nie interesuje , że ktoś tam nie widział – jego strata..czekam na remake…….

Anonimowy

Ogolnie nie przeszkadza mi robienie remaków, ale robienie nowego filmu "Coś" uwazam za świętokradztwo (notabene Coś Carpentera tez jest remakem, z reszta jednym z najlepszym w historii kina) , Co do tych nowych wersji the thing i oni zyja, to zapewne straca one klimat na rzecz pikselowych efektów specjalnych.

Proszę czekać…